VLM Auto s.r.o., Humenné

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Tieto hodiny môžu byť ovplyvnené kvôli obmedzeniam koronavírusu vydaným vládou.
pondelokpo
8:00 – 16:00
utorokut
8:00 – 16:00
stredast
8:00 – 16:00
štvrtokšt
8:00 – 16:00
piatokpi
8:00 – 16:00
sobotasoZatvorené
nedeľaneZatvorené
Zatvorené.
Otvára v  11 h 39 min.
11 h 39 min

Popis

Web stránka VLM Auto s.r.o. je

Zavádzame nové služby a zvyšujeme ich kvalitu. Sledujeme spokojnosť našich zákazníkov a prípadné nedostatky sa snažíme okamžite eliminovať. Pretože našim cieľom je poskytovanie služieb nad rámec štandardu a k Vašej spokojnosti. Aby ste sa k nám radi vracali. Spoločnosť VLM Auto s.r.o.
bola založená v roku 1997, kedy začala spoluprácu s importérom vozidiel značky Citroën na Slovensku - so spoločnosťou Euroauto. Na tieto aktivity nadviazala v roku 2000, kedy začala spoluprácu s priamou filiálkou výrobcu - spoločnosťou CITROEN SLOVAKIA s.r.o.. Naša spoločnosť uplatňuje overenú metodiku práce značky Citroën podporenú certifikátom ISO 9001:2000. V roku 2006 sme ukončili výstavbu nového predajného a servisného centra, v roku 2008 sme dobudovali ďalšie parkovacie miesta, prístrešky a oplotenie.
Taktiež od roku 2009 je v plnej prevádzke naša pobočka v Humennom. Za tieto úspechy vďačíme najmä snahe uspokojiť potreby našich zákazníkov v čo najvyššej možnej miere.


Popis spoločnosti
Leasingovým financovaním Vášho auta platíte pri prevzatí vozidla iba časť jeho ceny, zvyšok v splátkach. Takto Vám zostane finančná rezerva. Podnikateľské subjekty si môžu zahrnúť leasingové splátky do daňových nákladov. S CITROËN Leasingom získate záruku profesionálneho a ústretového prístupu silnej finančnej skupiny PSA a vďaka príslušnosti k značke CITROËN aj možnosť využitia služieb v širokej predajnej sieti v celej Slovenskej republike.Značkový CITROËN Leasing od spoločnosti PSA Finance Slovakia, s.r.o. je tu práve pre Vás, záujemcov o kúpu nového auta značky CITROËN.
Nezáleží na tom či ste súkromná osoba alebo podnikateľský subjekt - máme riešenie pre každého. Medzi výhody nášho značkového finančného leasingu patrí: Rýchlosť spracovania leasingovej zmluvy - po podpise zmluvy a uhradení poplatku a prvej zvýšenej splátky môžete ihneď prevziať a používať nové auto. Všetky formality spojené s uzatvorením leasingovej zmluvy vybavíte priamo u predajcu vozidiel značky CITROËN. Sami si určíte dobu splácania podľa Vašich finančných možností od 36 do 60 mesiacov.
Počas celej doby splácania Vám garantujeme nezmenenú výšku splátok, nemusíte sa obávať zvýšenia ceny vplyvom inflácie. Samozrejmosťou je aj uzatvorenie havarijnej poistnej zmluvy pre Vaše auto s renomovanou poisťovacou spoločnosťou pri uzatváraní leasingovej zmluvy.
Kľúčové slová:
Auto Moto, Autopožicovne, Finančný Leasing, Jazdené Vozidlá

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre VLM Auto s.r.o.!

Viete VLM Auto s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.