Saffort - Produkty, ponuky, novinky

Články

Trezory do podlahy

10 mesiaci dozadu

Zakúpte si trezory do podlahy na Saffort.sk a uschovajte tak bezpečne vaše cennosti, zbrane a dokumenty. Trezor do podlahy od Talianskeho výrobcu Mottura s mechanickým zámkom na Saffort.sk za skvelú cenu. Využite výhodných ponúk dopravy a zakúpte si za dobrú cenu trezor na zabudovanie do podlahy. Trezor do podlahy ako najlepšie riešenie úschovy vašich cennosti, vyberte si z najväčšej ponuky trezorov na Saffort.sk

OHŇOVZDORNÉ TREZORY

10 mesiaci dozadu

Protipožiarne sejfy za skvelé ceny na Saffort.sk. Ohnivdzorné trezory ochráni vaše cenné zbierky, hotovosť a doklady. Bezpečné uschovanie klientskych zmlúv v protipožiarnom trezore, vyberte si na Saffort.sk s dopravou k Vám do domu či kancelárie. Certifikované ohňovzdorné trezory online a dobré ceny. Testované protipožiarne trezory s ohňovzdornosťou do 30., 60., 90 a 120min. horenia až 1000 stupňou.

Trezory na zbrane

10 mesiaci dozadu

U nás nájdete certifikované zbraňové trezory za skvelé ceny. Uschované zbrane by mal mať zo zákona každý držiteľ 3 a viac zbraní. Vyberte si u nás skriňa na vaše lovecké zbrane. Chránia Vašu rodinu a zvedavé deti, kúpte si trezor na zbrane online za skvelé ceny. Skrine a trezory na krátke zbrane na Saffort.cz. Kúpte si online trezor na zbrane a zabráňte tak nešťastie v podobe krádeže zbrane či zvedavým deťom.