Bešeň dvere a podlahy - Produkty, ponuky, novinky

Správy

Akciová cena na dvere a zárubne plus zameranie zdarma.

10 mesiaci dozadu

Začínajú novoročné zľavy pre rok 2018, preto sme si pre Vás pripravili nádielku nových modelov v akciových, uvádzacích cenách.

Nové dekóri, povrchové úpravy, kvalitné konštrukcie, výborné doplnky.    

Dvere a zárubňa za akciovú cenu 199€ plus zameranie zdarma. Príďte  si vybrať z najširšej ponuky dverí a zárubní v Žiline.

     Navyše, ak nechcete čakať môžete sa objednať priamo u obchodníka a zvoliť si tak termín, aký Vám vyhovuje. https://besen.sk/kontakt

Články

Som veľmi spokojná, môžem len odporúčať.

10 mesiaci dozadu

Rada by som sa podelila o skúsenosť s firmou Bešeň. 

 

     Celú zákazku sme komunikovali s p. Leštinským, od výberu farby podlahy až po prevzatie si hotovej podlahy. Vzhľadom k tomu, že išlo o našu prvú kúpu podlahy, bolo potrebné nám vysvetliť, aké sú rozdiely v materiáloch, v značkách, prečo sú niektoré podlahy drahšie, iné lacnejšie. Musím povedať, že p. Leštinský bol trpezlivý a odpovedal nám na všetky naše otázky a dokázal vysvetliť rozdiely i nám lajkom.

 

     Montáž zákazky bola dohodnutá na určitý termín, a i keď sa prihodili komplikácie, dokázal ihneď reflektovať a v konečnom dôsledku realizáciu montáže podlahy stihli načas. Je evidentné, že vždy sa snažia nájsť len to najlepšie riešenie pre zákazníka k jeho spokojnosti, nakoľko sa častokrát p. Leštinský s nami stretával i po svojej pracovnej dobe, keďže i my sme pracovne veľmi vyťažení. 

 

    Služby, ktoré hodnotím ako nadštandard sú zameranie, ktorým ručia , že príde presne to čo je potrebné ,zákazník dostáva garanciu správneho dodania tovaru a ďalej veľkým bonusom je garancia na montáž - 5 rokov , pokiaľ by sa zistila chyba montáže počas fungovania tovaru v záručnej dobe , tak sa chyba odstráni podľa potreby. Počas garancie má zákazník 5 ročný bezplatný servis! Som veľmi spokojná, môžem len odporúčať. 

 

Ivet Tarabová

Partnerstvo

Montáž dverí a zárubní

10 mesiaci dozadu

Hľadáme montážnika alebo montážnu skupinu na montáž interiérových dverí a zárubní, posuvných dverí na stenu a do stavebných puzdier. Dlhodobá spolupráca, odmeňovanie dohodou, vhodné pre živnostníkov. Požadujeme samostatnosť, precíznosť, zmysel pre detail.

Montáž podlahových krytín, parkety, vinyl, laminát ...

10 mesiaci dozadu

Hľadáme montážnika alebo montážnu skupinu na montáž podlahových krytín: plávajúce, lepené podlahy, drevené, vinylové, laminátové, korkové, parkety . Dlhodobá spolupráca, odmeňovanie dohodou, vhodné pre živnostníkov. Požadujeme samostatnosť, precíznosť, zmysel pre detail.

 

Montáž bezpečnostných, vchodových dverí a stavebných púzdier.

10 mesiaci dozadu

Hľadáme  montážnika alebo montážnu skupinu na montáž vchodových dverí, bezpečnostných dverí, exteriérových dverí a stavebných púzdier. Dlhodobá spolupráca, odmeňovanie dohodou, vhodné pre živnostníkov. Požadujeme samostatnosť, precíznosť, zmysel pre detail.