Bešeň dvere a podlahy - Produkty, ponuky, novinky

Správy

Akciová cena na dvere a zárubne plus zameranie zdarma.

7 mesiaci dozadu

Začínajú novoročné zľavy pre rok 2018, preto sme si pre Vás pripravili nádielku nových modelov v akciových, uvádzacích cenách.

Nové dekóri, povrchové úpravy, kvalitné konštrukcie, výborné doplnky.    

Dvere a zárubňa za akciovú cenu 199€ plus zameranie zdarma. Príďte  si vybrať z najširšej ponuky dverí a zárubní v Žiline.

     Navyše, ak nechcete čakať môžete sa objednať priamo u obchodníka a zvoliť si tak termín, aký Vám vyhovuje. https://besen.sk/kontakt

Články

Som veľmi spokojná, môžem len odporúčať.

7 mesiaci dozadu

Rada by som sa podelila o skúsenosť s firmou Bešeň. 

 

     Celú zákazku sme komunikovali s p. Leštinským, od výberu farby podlahy až po prevzatie si hotovej podlahy. Vzhľadom k tomu, že išlo o našu prvú kúpu podlahy, bolo potrebné nám vysvetliť, aké sú rozdiely v materiáloch, v značkách, prečo sú niektoré podlahy drahšie, iné lacnejšie. Musím povedať, že p. Leštinský bol trpezlivý a odpovedal nám na všetky naše otázky a dokázal vysvetliť rozdiely i nám lajkom.

 

     Montáž zákazky bola dohodnutá na určitý termín, a i keď sa prihodili komplikácie, dokázal ihneď reflektovať a v konečnom dôsledku realizáciu montáže podlahy stihli načas. Je evidentné, že vždy sa snažia nájsť len to najlepšie riešenie pre zákazníka k jeho spokojnosti, nakoľko sa častokrát p. Leštinský s nami stretával i po svojej pracovnej dobe, keďže i my sme pracovne veľmi vyťažení. 

 

    Služby, ktoré hodnotím ako nadštandard sú zameranie, ktorým ručia , že príde presne to čo je potrebné ,zákazník dostáva garanciu správneho dodania tovaru a ďalej veľkým bonusom je garancia na montáž - 5 rokov , pokiaľ by sa zistila chyba montáže počas fungovania tovaru v záručnej dobe , tak sa chyba odstráni podľa potreby. Počas garancie má zákazník 5 ročný bezplatný servis! Som veľmi spokojná, môžem len odporúčať. 

 

Ivet Tarabová

Partnerstvo

Montáž dverí a zárubní

7 mesiaci dozadu

Hľadáme montážnika alebo montážnu skupinu na montáž interiérových dverí a zárubní, posuvných dverí na stenu a do stavebných puzdier. Dlhodobá spolupráca, odmeňovanie dohodou, vhodné pre živnostníkov. Požadujeme samostatnosť, precíznosť, zmysel pre detail.

Montáž podlahových krytín, parkety, vinyl, laminát ...

7 mesiaci dozadu

Hľadáme montážnika alebo montážnu skupinu na montáž podlahových krytín: plávajúce, lepené podlahy, drevené, vinylové, laminátové, korkové, parkety . Dlhodobá spolupráca, odmeňovanie dohodou, vhodné pre živnostníkov. Požadujeme samostatnosť, precíznosť, zmysel pre detail.

 

Montáž bezpečnostných, vchodových dverí a stavebných púzdier.

7 mesiaci dozadu

Hľadáme  montážnika alebo montážnu skupinu na montáž vchodových dverí, bezpečnostných dverí, exteriérových dverí a stavebných púzdier. Dlhodobá spolupráca, odmeňovanie dohodou, vhodné pre živnostníkov. Požadujeme samostatnosť, precíznosť, zmysel pre detail.