Autopožičovňa ZM - Produkty, ponuky, novinky

Články

Firemné filozofia Autopožičovne ZM - novinka medz požičovňami áut na Slovensku.

4. 8. 2018

AUTOPOŽIČOVŇA ZM - to sú :

- nové autá, prehľadné zmluvy, super ceny, flexibilné a spoľahlivé služby.

AUTOPOŽIČOVŇA ZM - to je :

- nadštandardná výbava áut, profesionálny prístup, rýchle vybavenie rezervácie, pristavenie vozidla najneskôr do hodiny.

PONÚKAME :

- krátkodobý aj dlhodobý prenájom vozidiel všetkých kategórií

- výhodné ceny prenájmu

- nulovú akontáciu

- autá na každú príležitosť

- pre nenáročných spoľahlivé vozidlá Škoda Rapid už od 25,- €

- strednú triedu Renault Fluence už od 25,- € a Škodu Octavia už od 34,- €

- luxusnejšie Škoda Octavia combi už od 34,- €

- nákladné skriňové vozidlá do 3,5t Fiat Ducato už od 50,- €

- sťahovanie skriňovými vozidlami už od 0,50 € / km, do 60 km paušál 30,- €

VYBAVENIE :

- klimatizácia, bluetooth, navigácia, tempomat.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY :

- pristavenie vozidla, sťahovanie, detské sedačky, kočík, strešný box, nosič lyží.

Služby Autopožičovne ZM sú veľmi vyhľadávané.

4. 8. 2018

Autopožičovňa ZM ponúka svoje služby pre fyzické a právnické osoby, ako na Slovensku, tak aj v zahraničí :

Car rental

Krátkodobý prenájom vozidiel z našej flotily už od jedného dňa a bez akontácie. Dlhodobý prenájom vozidiel na základe individuálne dohodnutých podmienok už od jedného mesiaca a bez akontácie.

Sťahovanie

Potrebujete presťahovať kanceláriu, byt, či len predmet väčších rozmerov? Zabezpečíme pristavenie skriňového vozidla s celkovou nosnosťou do 3,5t na Vami určené miesto a odvezieme náklad podľa požiadavky zákazníka.

Airport and Hotel transfer

Zabezpečíme pristavenie vozidla na letisko alebo pred hotel na Slovensku a v okolitých krajinách, podľa požiadavky zákazníka.

Limousine service

Ponúkame Vám najnovšie elegantné limuzíny s vodičmi, na reprezentatívne účely, ktoré sú osvedčeným partnerom na cestách a všade tam, kde je vhodné zapôsobiť.

Firemná preprava

Ponúkame prenájom vozidiel Vašim zamestnancom pre ich prepravu kamkoľvek, kde je to potrebné, za individuálnych cenových a platobných podmienok, presne tak, ako to Vám a Vašej firme bude vyhovovať.

Delegácie a VIP návštevy

Nielen pre samosprávy ponúkame krátkodobý prenájom vozidiel za účelom prepráv delegácií a VIP návštev, v prípade že nedisponujú vlastným resp. dostatočným vozovým parkom. V prípade, že nedisponujú dostatočným personálom, zabezpečíme aj prenájom šoféra.

Meetingy, trainingy a konferencie

Pomôžeme Vám a Vašej firme zabezpečiť prepravu väčšieho množstva osôb, kombináciou osobných vozidiel presne tak, ako to bude pre Vás a Vašu firmu najvýhodnejšie.

Svadby

Spravte mladomanželom ich výnimočný deň ešte výnimočnejším a objednajte im vyzdobenú svadobnú limuzínu, ktorá vyzdvihne jedinečnosť tohoto okamihu.

Preprava pre CK

Ponúkame spoluprácu cestovným kanceláriám a agentúram za dohodnutých podmienok, ktoré majú záujem poskytnúť kvalitnú prepravu svojim klientom.

Preprava pre Hotely, Hostely a Penzióny

Ponúkame spoluprácu ubytovacím zariadeniam za dohodnutých podmienok s ohľadom na hotelovú províziu.

Autopožičovňa ZM - je prvá autopožičovňa v Zlatých Moravciach, ktorá požičiava autá bez akontácie.

4. 8. 2018

Sme moderná autopožičovňa, ktorá Vám ponúka komplexné služby od požičania hoci aj na jeden deň, pristavenie vozidla so šoférom pre zvláštne príležitosti, cez sťahovanie, až po dlhodobý prenájom, či už sa rozhodnete cestovať na Slovensku, alebo po celej Európe. Disponujeme najmodernejším vozovým parkom od veľkých skriňových dodávok až po osobné automobily. Podarilo sa nám vybudovať si team skúsených a spoľahlivých pracovníkov s dlhoročnou praxou, ktorí sa starajú o to, aby Vaše auto bolo pre Vás vždy dokonale pripravené. Pevne veríme, že Vás nasledovné stránky presvedčia o tom, že pohodlné cestovanie a kvalitné služby už nemusia byť luxusom, ale štandardom, za ktorý sa nepripláca.

Vážený klient,

cestujete Vy, Vaša rodina, Vaši zamestnanci, obchodný partneri alebo klienti na dôležité obchodné stretnutie, na letisko, na návštevu vzdialených príbuzných, na nákupy, na dovolenku alebo na iné vzdialené miesto na Slovensku resp. v zahraničí?

Autopožičovňa ZM Vám nezabezpečí len Vašu mobilitu, ale aj vozidlo presne podľa Vašich predstáv. Doprajte si pohodlie na ceste a zverte sa do rúk profesionálom! Ponúkame Vám najkvalitnejšie cestovanie novými motorovými vozidlami, ktoré sú zárukou najvyššieho komfortu a bezpečia.

K dispozícii je Vám náš autopark v nadštandardnej výbave a naši skúsení pracovníci, ktorí sa denne starajú o čistotu a technický stav našej flotily. Garantujeme individuálny prístup k zákazníkovy a Vašu mobilitu na najvyššej úrovni, pretože my nie sme obyčajná požičovňa. My sme Vaša spokojnosť!