Ammado Pôžička - Produkty, ponuky, novinky

Správy

Mini pôžička

2. 11. 2018

Požičajte si s novou MINI pôžičkou

Ammado vám ponúka produkt MINI PÔŽIČKA. Jednoducho vám požičiame 100 EUR na 7 – 28 dní a to za najvýhodnejších podmienok pre expresné pôžičky na Slovensku. Naša MINI PÔŽIČKA je najrýchlejšia na trhu a vy sa tak už viac nemusíte doprosovať známym aby vám požičali.

 

Pre koho je MINI Pôžička určená?

Úplne pre každého vrátane mamičiek na materskej, nezamestnaných, brigádnikov, dôchodcov, klientov v registroch, klientov s exekúciami, českých klientov a.i.

 

Ak si dnes u nás požičiate 100 EUR tak vrátite:

  • do 7 dní 107 EUR
  • do 14 dní 114 EUR
  • do 21 dní 121 EUR
  • do 28 dní 128 EUR

Vykašlite sa na záložne a doprosovanie známym. Požičajte si bez zálohy výhodne len u nás. Peniaze na vašom učte do pár minút

 

Čo je MINI pôžička?

Ide o finančný produkt, ktorý je určený na pokrytie malých a nečakaných výdavkov z krátkou dobou splatnosti. Mini pôžička, mikroúver alebo pôžička pred výplatou sa k nám dostala z Fínska kde je veľmi obľúbená a často využívaná. Táto pôžička nahrádza pôžičky od priateľov, či známych a zbavuje tak človeka nutnosti prosiť sa o pár korún. Výhodou týchto mini pôžičiek je aj ich jednoduchosť a rýchlosť získania. Klientovi sa stačí zaregistrovať do systému, v ktorom sa takéto pôžičky poskytujú a následne pôžičku čerpá. Doba splatnosti pri mini pôžičke je v priemere 30 dní a pokiaľ klient nedokáže dlžnú sumu vrátiť, môže si v systéme požiadať o predĺženie splatnosti

Viac tu: https://www.ammado.sk/pozicka/mini-pozicka/

Pôžičky online

11. 5. 2018

Pôžička online - určená pre všetkých

Naša pôžička online je určená všetkým klientom, ktorí nechcú strácať čas cestovaním na pobočky finančných spoločnosti a zháňať potvrdenia o príjme a ostatné papierovačky. Online sa dá o pôžičku požiadať praktický nonstop a to aj počas víkendov a sviatkov. Práve táto výhoda nepretržitej prevádzky robí pôžičku online modernou a množstvo zákazníkov si práve tento produkt obľúbilo.

 

Online pôžičky dostanete ihneď

Ak si o pôžičku požiadate online, tak tento proces schvaľovania je oveľa rýchlejší ako pri klasickej pôžičke. Automatické spracovanie Vašej online žiadosti urýchli analýzu spracovania úveru až o 50%. Čas sa však nešetrí len na strane finančnej inštitúcie ale aj na strane klienta, ktorý nemusí fyzicky nikam chodiť a prispôsobovať sa otváracím hodinám. Jednoducho si žiadosť podáte online aj o polnoci, pretože každý jeden klient vie, že každá hodina je vzácna. Najdôležitejšou prioritou pre Ammado je, rýchlosť a efektívnosť preto práve produkt pôžičky online odporúčame každému spotrebiteľovi.

 

S pôžičkou online na maximum

Ammado Vám ponúka pôžičky online a to až do maximálnej sumy 6000 EUR. Požiadať si môžete prostredníctvom nášho online formuláru, ktorý nájdete na našom webe Ammado.sk

 

Vzorový prehľad splátok - Pôžička online

Pri sume pôžičky od 500 EUR - 6000 EUR

 

Vzorový prehľad splátok
Výška pôžičky Ročný úrok (p.a) Mesačná splátka už od
500 EUR od 14,33% 13 EUR mesačne
1000 EUR od 14,33% 25 EUR mesačne
3000 EUR od 14,33% 50 EUR mesačne
5000 EUR od 14,33% 75 EUR mesačne
6000 EUR od 14,33% 85 EUR mesačne

 

Ako si požiadať o pôžičku online

Ammado Vám ponúka všetky online možnosti požiadania si o pôžičku. Naša stránka je kompatibilná s každým typom počítača, tabletu a mobilného telefónu. Požiadať online si tak môžete najmodernejšíma nejbezpečnejším spôsobom.

Viac informácií o našich pôžičkách dostupných online nájdene na Ammado.sk

https://www.ammado.sk/products/pozicka-online/

Články

Keď si potrebujete slušne požičať

15. 5. 2018

Pôžička Ammado je ideálnym riešením pre situácie keď si potrebujete náhle požičať a nemáte čas na dokladovanie a vybavovanie daňových priznaní. Aj napriek svojej rýchlosti sú pôžičky od Ammado výhodné. Nízka úroková sadzba Vám zabezpečí výhodnú a nízku splátku. Jednoducho ak nastane situácia, že sa Vám napríklad pokazí televízor či pračka, pôžička olnline na Ammado.sk Vám pomôže.

Typy našich zákazníkov

Pôžičky od Ammado nie sú určené len pre jednu vrstvu zákazníkov. Vieme oceniť klientov, ktorí si svoje pôžičky plácajú riadne a na čas a rovnako pomôcť klientom, ktorí hľadajú pôžičky bez registra alebo pôžičky bez dokladovania príjmu.

Pôžička ihneď a na čokoľvek

Hlavnou výhodou pôžičiek od Ammado je, že nemusíte dokladovať žiadny dôvod na čo peniaze potrebujete. Jednoducho účel sa neskúma a aj preto je naša pôžička ihneď, schválená prakticky ihneď.

Tak čo? Už ste premýšľali kde strávite toto leto nadovolenke? S Ammado pôžičkou si môžete užiť tie najteplejšie dni z roku pri mori za rozumnú splátku.

Pôžička kalkulačka Vám spočíta leto

Ak si chcete vypočítať či sa Vám naša nebanková pôžička oplatí, jednoducho si podajte u nás nezáväznú žiadosť a mi Vám pripravíme ponuku, ktorú neodmietnete. Pôžička Ammado je výhodná a oplatí sa.

Viac informácií o našich produktoch hľadajte na www.ammado.sk

Pôžička ihneď Ammado

29. 4. 2018

Aký je produkt pôžičky ihneď

Ammado pôžička ponúka svojím klientom okrem iných produktov aj moderný produkt pôžičky ihneď. Dnes Vám vysvetlíme podrobnosti toho, prečo sa dá pôžička schváliť obratom a pripísať klientovi ihneď na účet.

Kto môže požiadať o produkt pôžičky ihneď?

O tento typ produktu môže zažiadať každý klient, ktorý potrebuje peniaze mať ihneď na účte. Áno, pôžičky sú vyplatené výlučne len na bankový účet. Žiaľ, Slovenské zákony už neumožňujú vyplatiť pôžičky klientom v hotovosti. Náš produkt je tak určený každému klientovi bez rozdielov.

Čo je to ihneď a ako to prebieha?

V dnešnej dobe internetu už klient nemusí behať po pobočkách a otravovať svojho zamestnávateľa aby mu vystavil potvrdenie o príjme. Služby online sa zdokonalili natoľko, že sa stali nielen rýchlejšími oproti klasickým fyzickým službám, ale aj bezpečnejšími. Ammado finančný portál má svoj web zabezpečení najmodernejším bezpečnostným šifrovaním tzv. protokolu HTTPS. Je vlastníkom certifikátu, ktorý umožňuje prenos citlivých dát tak aby nemohli byť zneužité (oproti klasickej papierovej žiadosti, ktorá leží niekde v šuplíku). Ak si klient vyplní a odošle krátku online žiadosť o pôžičku ihneď, obratom prostredníctvom našeho servera jeho žiadosť odchádza na spracovanie, čo umožňuje okamžité posudzovanie klientovej žiadosti.

Sú peniaze vyplatené ihneď?

Áno sú. Ihneď po schválení pôžičky sa zákazníkovi posielajú peniaze na jeho bankový účet a to bez zbytočného zdržovania. Prevod peňazí na území Slovenskej republiky býva zvyčajne do 24 hodín a v praxi je to takmer okamžite. Pôžička ihneď je teda dostupná okamžite.

O akú sumu môžem požiadať pri pôžičke ihneď?

Ammado pôžička ihneď je od 500 - 6000 EUR a tak v tomto rozpätí je možné požiadať o akúkoľvek sumu.

Reprezentatívny prehľad splátok: Pôžička ihneď

Výška pôžičky Doba splácania Mesačná splátka Úroková sadzba RPNM Celkem k zaplateniu

1600 EUR

12 mesiacov

147,10 €

19,45% p.a.

21,28 %

1 765,22 €

2400 EUR

12 mesiacov

220,57 €

19,10% p.a.

20,87 %

2 646,94 €

3200 EUR

12 mesiacov

285,85 €

13,45% p.a.

14,33 %

3 430,31 €

6000 EUR

12 mesiacov

548,89 €

18,68% p.a.

20,42 %

6 586,68 €

Pri úverovom rámci 3 200 €, dobe trvania 12 mesiacov do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba karty 13,45 %, RPMN 14,33 %, celková čiastka splatná spotrebiteľom 3 430,31 € a mesačne splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace: 299,67 €, 299,55 €, 296,56 €, 293,57 €, 290,58 €, 287,59 €, 284,60 €, 281,61 €, 278,63 €, 275,64 €, 272,65 €, 269,66 €.

Jednotlivé mesačné splátky, vrátane celkovej čiastky splatnej spotrebiteľom, sú matematicky zaokrúhlené a môžu sa líšiť podľa dátumu čerpania. Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššom poplatku a najvyššej úrokovej sadzbe. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny.

Doba splatnosti pôžičky ihneď je od 12 - 72 mesiacov.

Požiadajte si o pôžičku ihneď ešte dnes.