Názory o Ammado Pôžička

, pred 1 rokom

Dobrá spoločnosť. Čakal som, že to bude dlhší proces a náročnejšie dokladovanie keďže podnikám, no prekvapilo ma to a dosť pozitívne.

, pred 1 rokom

Ďakujem za súrne vybavenie pôžičky. Váš klient Miro.

, pred 1 rokom

Musím napísať názor na Ammado pôžičku. Som spokojný klient, ktorého ste obslúžili prostredníctvom Vašej skvelej online služby. Nemusel som tak zbytočne cestovať 30 Km do najbižšieho mesta a vybavovať doklady.

Matej Karasek

, pred 1 rokom

Všade na internete som hľadal, čo znamená to RPNM no a našiel som to až tu v rubrike finančný slovýk výrazov. Prekvapuje ma ako málo skutočne dôležitých informácií je na internete dostupných. Aj keď som cez Vás pôžičku nežiadal tak aj tak ďakujem za prínosné informácie. Je málo stránok ako ta Vaša. Držím Vám palce :-)

, pred 1 rokom

Hodnotím túto stránku pozitívne. Pôžičku som vybavil rýchlo a dozvedel sa aj nejaké to info. Tiež ma milo prekvapilo, že Ammado dáva možnosť dozvedieť sa niečo aj o konkurencii. Preto dávam 5 hviezdičiek.
Komentár

Podľa pred 1 rokom

Ja som poziadala a nik sa mi ani len neozval. Tak nechapem o com to tu vsetcia pisete.

, pred 1 rokom

Dnes mi pôžička nabehla na účet. Ďakujem za rýchle jednanie a seriózny prístup. Myslel som, že keď som mal v minulosti menšie problémy so splácaním tak mi už nikto nepožičia, no milo ste ma prekvapili.

, pred 1 rokom

Portál Ammado hodnotím kladne a som s ním spokojný. Jediné, čo mi tu chýba je pôžička pred výplatou teda malá 50 až 100 EUR na 15 - 30 dní. Ale inak fajn :-)

Anežka Duliková

, pred 1 rokom

O Váš produkt som už žiadala niekoľko krát a vždy úspešne. Ďakujem Ammado za spoľahlivosť.

, pred 1 rokom

Ďakujem za rýchle jednanie. Peniaze som potreboval súrne a tak som moc rád :-)