Ammado Pôžička, Bratislava

9 Recenzie
Overený zoznam, aktualizované dňa 30. 3. 2020

Otváracie Hodiny

Hodiny sa môžu líšiť
stredastOtvorené 24 hodín
štvrtokštOtvorené 24 hodín
piatokpiOtvorené 24 hodín
sobotasoOtvorené 24 hodín
nedeľaneOtvorené 24 hodín
pondelokpoOtvorené 24 hodín
utorokutOtvorené 24 hodín

Služby dostupné online na celom Slovensku

Ekonomické informácie

IČO
46226958
IČ DPH
SK2023350505

Popis

Ammado pôžička bez dokladovania príjmu a registra. Požičajte si online rýchlo a jednoducho. Naša pôžička je takmer pre každého bez poplatkov a výhodným úrokom. Len v Ammado môžete pôžičku do 30 dní vrátiť s 0% úrokom.


Popis spoločnosti
PREDSTAVUJEME VÁM AMMADO PÔŽIČKY.
Nebanková pôžička na čokoľvek
Pôžičky od Ammado sú určené takmer každému. Naša spoločnosť neinkasuje od klientov žiadne poplatky a ročný úrok môžete získať už od 9, 8%. Pôžička je určená pre zamestnaných, živnostníkov, dôchodcov a osoby na materskej dovolenke. Výhodou našej pôžičky je možnosť odkladu až 4 splátok naraz. Klient má sám možnosť zvoliť si výšku splátky tak aby vyhovovala jeho schopnosti splácať. Doba splatnosti pôžičky je od 1 až do 7 rokov. Pôžička je bez ručenia majetkom a bez ručiteľa. Podmienkou pre získanie pôžičky je, že klient musí mať pravidelný príjem (plat, dôchodok, materská, iné príspevky, brigáda, renta, poistné plnenie, dividendy, odmeny a pod.)

Aké sú naše nebankové pôžičky?
Sú rýchle a bez dokladovania príjmu. Nebankové pôžičky online predstavujú výhodu pre klienta vo viacerých faktoroch. Sú dostupnejšie a viac účelové. Čerpať nebankovú pôžičku môžete skutočne na čokoľvek bez toho aby ste museli dokladovať účel či už preukazovaním bločkov alebo výpisom z účtu. Výhodou nebankovej pôžičky je aj fakt, že nie je viazaná k bankovému účtu, za ktorý musíte platiť mesačné poplatky. Pôžička sa nestrháva povinne z účtu (platbou inkaso) a neeviduje sa v bankovom registri.

Servis nebankovej pôžičky
Medzi ďalšie výhody nebankových pôžičiek patrí rýchlosť schvaľovacieho procesu, ktorý nie je povinne viazaný na návštevu pobočky. Aj dokladovanie nebankovej pôžičky je jednoduchšie. Keďže nebanková spoločnosť nepozná Vašu finančnú históriu, nevyčíta Vám chyby z minulosti. Všetky tieto faktory majú dopad na dĺžku schvaľovacieho procesu a analýzu Vašej žiadosti.

Nebanková pôžička vyplatená ihneď
Po schválení pôžičky je doručenie finančných prostriedkov na bankový účet klienta otázkou len pár hodín. Peniaze sa vo väčšine prípadov posielajú klientom tzv. expresnou platbou a tak sa pripíšu na klientsky účet ešte v deň odoslania.

Požiadajte si u nás online.
Popis spoločnosti v angličtine
PŘEDSTAVUJEME VÁM AMMADO PŮJČKY.

Nebankovní půjčka na cokoliv
Půjčky od Ammado jsou určeny téměř každému. Naše společnost nevybírá od klientů žádné poplatky a roční úrok můžete získat již od 9, 8%. Půjčka je určena pro zaměstnané, živnostníky, důchodce a osoby na mateřské dovolené. Výhodou naší půjčky je možnost odkladu až 4 splátek najednou. Klient má sám možnost zvolit si výši splátky tak aby vyhovovala jeho schopnosti splácet. Doba splatnosti půjčky je od 1 až do 7 let. Půjčka je bez ručení majetkem a bez ručitele. Podmínkou pro získání půjčky je, že klient musí mít pravidelný příjem (plat, důchod, mateřská, jiné příspěvky, brigáda, renta, pojistné plnění, dividendy, odměny apod.)
Kľúčové slová:
Úvery, Pôžičky, Hypotéka, Úver, Pôžička, PZP, Pozicky, Pozicka, Pôžička Online, bankove pozicky, nebankove pozicky, nebanková pôžička, pozicka ihned, pozicky ihned, pozicky online, PZP Online, pôžička bez registra, pôžička ihneď
Oblasti služieb
Košice, Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Bardejov, Bytča, Čierna nad Tisou, Dolný Kubín, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Hnúšťa, Humenné, Kežmarok, Komárno, Kráľovský Chlmec, Krásno nad Kysucou, Liptovský Hrádok, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Moldava nad Bodvou, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nové Zámky, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Rajec, Rimavská Sobota, Senec, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Stropkov, Svidník, Šamorín, Šaštín-Stráže, Trenčín, Trnava, Veľký Šariš, Vranov nad Topľou, Vysoké Tatry, Zvolen, Žilina, Banská Štiavnica, Bojnice, Brezno, Brezová pod Bradlom, Čadca, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dudince, Dunajská Streda, Gabčíkovo, Gelnica, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Holíč, Hriňová, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Kremnica,
Hovorené jazyky
Taliančina, Fínčina, Nemčina, Španielčina, Angličtina, Čeština, Polština

Ammado pôžička je dostupná aj cez Váš mobil

Pôžička - AMMADO

Recenzie

, 2. 11. 2018

Dobrá spoločnosť. Čakal som, že to bude dlhší proces a náročnejšie dokladovanie keďže podnikám, no prekvapilo ma to a dosť pozitívne.

, viac ako 2 roky

Ďakujem za súrne vybavenie pôžičky. Váš klient Miro.

, viac ako 2 roky

Musím napísať názor na Ammado pôžičku. Som spokojný klient, ktorého ste obslúžili prostredníctvom Vašej skvelej online služby. Nemusel som tak zbytočne cestovať 30 Km do najbižšieho mesta a vybavovať doklady.

Matej Karasek

, viac ako 2 roky

Všade na internete som hľadal, čo znamená to RPNM no a našiel som to až tu v rubrike finančný slovýk výrazov. Prekvapuje ma ako málo skutočne dôležitých informácií je na internete dostupných. Aj keď som cez Vás pôžičku nežiadal tak aj tak ďakujem za prínosné informácie. Je málo stránok ako ta Vaša. Držím Vám palce :-)

, viac ako 2 roky

Hodnotím túto stránku pozitívne. Pôžičku som vybavil rýchlo a dozvedel sa aj nejaké to info. Tiež ma milo prekvapilo, že Ammado dáva možnosť dozvedieť sa niečo aj o konkurencii. Preto dávam 5 hviezdičiek.
Komentár

Podľa viac ako 2 roky

Ja som poziadala a nik sa mi ani len neozval. Tak nechapem o com to tu vsetcia pisete.

Ďalšie názory
Napíšte recenziu pre Ammado Pôžička!

Viete Ammado Pôžička? Potom podeľte svoj názor.

Produkty a Služby

Mini-pôzicka
Mini pôžička Ak si potrebujete požičať na pár dní - pár EUR, vyžite našu ponuku pôžičky MINI. Požičiame úplne každému stovku a to bez potreby akéhokoľvek dokladovania. Viac na: https://www.ammado.sk/pozicka/mini-pozicka/ 100 EUR

Pôzicka-bez-registra
Pôžička bez registra Ammado pôžička Vám prináša pôžičku bez registra, ktorá je dostupná pre každého klienta. požičajte si až 6000 EUR rýchlo a jednoducho. https://www.ammado.sk
Facebook