Wüstenrot Bardejov

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Tieto hodiny môžu byť ovplyvnené kvôli obmedzeniam koronavírusu vydaným vládou.
stredast
8:00 – 18:00
štvrtokšt
8:00 – 18:00
piatokpi
8:00 – 16:00
sobotasoZatvorené
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
8:00 – 18:00
utorokut
8:00 – 18:00
Otvorené.
Zavrie v  4 min.
4 min

Popis

Web stránka Wüstenrot Bardejov je

Naším cieľom je vám byť k dispozícii vždy, keď nás potrebujete. Kladieme dôraz na vysokú kvalitu produktov, orientáciu na zákazníka a budovanie dlhodobých vzťahov založených na dôvere. Základom nášho tímu sú profesionálni spolupracovníci a obchodní partneri, ktorí majú pripravené riešenia pre realizáciu očakávaní a potrieb vo všetkých etapách vášho osobného a pracovného života.
Finančná istota vás, vašej rodiny alebo firmy predstavuje pre nás viac než len zabezpečenie základných finančných potrieb v prípade nepredvídateľných udalostí. Znamená tiež komplexnú ponuku finančných služieb spojených s garanciou istoty prostredníctvom spolupráce so silným a profesionálnym partnerom.
V roku 2006 získala Wüstenrot poisťovňa v Zlatej minci ocenenie za objav roka a v roku 2007 bola tiež ohodnotená zlatou mincou v kategórii investičné poistenie. Spomedzi 19 nominovaných práve náš produkt získal prvé miesto.


Popis spoločnosti
Nová Wüstenrot poisťovňa, vznikla 1.januára 2004 a má univerzálnu licenciu. Znamená to, že môže ponúknuť širokú škálu produktov životného i neživotného poistenia pre občanov i organizácie. Je známa novátorským prístupom, originálnymi produktmi a netradičnými riešeniami. Ostatnou novinkou v roku 2010 je komplexné poistenie úrazu a privátnej zodpovednosti za škodu s platnosťou pre celý svet, s ktorým prišla Wüstenrot poisťovňa ako prvá poisťovacia spoločnosť na slovenskom trhu.
Wüstenrot poisťovňa má jedinečnú organizačnú štruktúru, ktorá nie je zbytočne hierarchická a byrokratická.Za jedinečný produkt Investičné životné poistenie pre zdravie a dôchodok získala Wüstenrot poisťovňa už niekoľko ocenení. V roku 2006 získala v Zlatej minci ocenenie za objav roka a v roku 2007 bola tiež ohodnotená zlatou mincou v kategórii investičné poistenie.Spomedzi 19 nominovaných práve náš produkt získal prvé miesto. Tento úspech naše investičné životné poistenie pre zdravie a dôchodok zopakovalo aj v roku 2008 a znova v roku 2010.
Veľmi atraktívne sú však aj ďalšie produkty životného poistenia.Naše služby pomáhajú človeku v každom štádiu jeho života. Od poskytnutia súkromného sirotského dôchodku v detstve, cez finančné zabezpečenie štúdia až po vyplácanie súkromného dôchodku a dôstojný priebeh poslednej cesty.
Kľúčové slová:
Cestovné Poistenie, Poistenie, Zdravotné Poistenie, Poistenie Motorových Vozidiel, Poistenie Právnej Ochrany, Poistenie Bývania, Dôchodok, Kapitálové Životné Poistenie, Investičné Životné Poistenie, Poistenie Podnikateľov, Poistenie Podnikatelov, Poistenie Úrazu, Poistenie pre Prípad Smrti, Rizikové Životné Poistenie, Poistenie pre Prípad Straty, Životné Poistenie pre Zdravie, Poistenie pre Prípad Dožitia, Wüstenrot Centrum

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Wüstenrot Bardejov!

Viete Wüstenrot Bardejov? Potom podeľte svoj názor.

Facebook

wustenrot.sk filiálky v okolí

 1. Kellerova 1
  085 01  Bardejov
 2. Wüstenrot
  21.49 km
  Centrálna 584/5
  089 01  Svidník
 3. Sov. Hrdinov 456/78
  089 01  Svidník
 4. Wüstenrot
  26.47 km
  Autobusová Stanica
  087 01  Giraltovce
 5. Wüstenrot
  27.4 km
  Námestie Sv. Martina 4
  082 71  Lipany