El. Restaurant, Bardejov

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Tieto hodiny môžu byť ovplyvnené kvôli obmedzeniam koronavírusu vydaným vládou.
pondelokpo
10:00 – 22:00
utorokut
10:00 – 22:00
stredast
10:00 – 22:00
štvrtokšt
10:00 – 22:00
piatokpi
10:00 – 22:00
sobotaso
10:00 – 22:00
nedeľane
10:00 – 20:00
Zatvorené.
Otvára v  11 h 57 min.
11 h 57 min

Popis

Web stránka El. Restaurant je

U nás Vás upúta predovšetkým čistý, moderný a presvetlený priestor, príjemné, priateľské prostredie a samozrejme ochotný personál. el. restaurant & café sa nachádza v starobylej časti mesta Bardejov, kde môžete ochutnať ponúkané špeciality našej kuchyne vybrať si z bohatej ponuky kvalitných slovenských vín a ubytovať sa v centre historickej časti mesta. el.
restaurant & café sa bude tešiť na Váš príchod a samozrejme i na Vašu ďalšiu návštevu. Reštaurácia je vybavená klimatizáciou a odsávaním vzduchu. Pripravujeme pravidelné denné menu a víkendové menu.
Ponúkame priestory na svadby a rôzne oslavy.


Popis spoločnosti v angličtine
We would like to briefly introduce you to our restaurant and hotel and take this opportunity to invite you to spend some free time with us, to use our business for your job meetings and for other family and cultural gatherings, also to take advantage of our comfortable accommodation. el. restaurant is a modern, newly-designed restaurant and hotel facility, situated in the historical centre of Bardejov. We offer you the opportunity to dine in the comfortable, modern surroundings of our tastefully decorated restaurant, to enjoy the specialties of our cuisine, and also spend a few nights in one of our fully-appointed bedrooms or apartment.
Kľúčové slová:
Reštaurácia, Ubytovanie

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre El. Restaurant!

Viete El. Restaurant? Potom podeľte svoj názor.

Facebook