Royalplast s.r.o., Banská Bystrica

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Hodiny sa môžu líšiť
štvrtokšt
8:30 – 16:30
piatokpi
8:30 – 16:30
sobotasoZatvorené
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
8:30 – 16:30
utorokut
8:30 – 16:30
stredast
8:30 – 16:30
Zatvorené.
Otvára v  14 h 1 min.
14 h 1 min

Ekonomické informácie

IČO
36794252
IČ DPH
2022396200

Popis

Web stránka Royalplast s.r.o. je

V našej kancelárii sa stretnete s profesionalitou predajcov, ktorí Vám poskytnú poradenstvo, ponúknu rôzne návrhy riešení a odpovedia na všetky Vaše otázky. Radi Vás navštívia aj vo Vašom byte, rodinnom dome či na vašej stavbe. Naše podnikateľské aktivity sú v súčasnosti zamerané na predaj, montáž a servis plastových okien a dverí ako aj na predaj doplnkového sortimentu napr. Interiérové a exteriérové parapety, celotieniace alebo polotieniace žalúzie, vertikálne žalúzie rôznych materiálov a farieb ako aj sieťky proti hmyzu.


Popis spoločnosti
Filozofiou a prioritou firmy Royalplast-plastové okná a dvere Banská Bystrica je maximálna starostlivosť o zákazníka. Orientujeme sa na konkrétneho klienta, ktorému ponúkame najvyššiu kvalitu, bezkonkurenčné ceny a komplexné riešenia pre Váš byt, rodinný dom alebo aj stavbu. Našim dodávateľom je certifikovaná fabrika, ktorá spolupracuje z medzinárodnými spoločnosťami BRŰGMANN, VEKA, DECCO, SPECTRAL, WINKHAUS a PILKINGTON. Tieto spoločnosti dodávajú vysokokvalitný materiál potrebný na výrobu plastových alebo hliníkových okien a dverí. Pri výrobe sú použité najmodernejšie výrobné postupy, ktoré sa neustále zdokonaľujú.
Kľúčové slová:
Dvere, Okná, Plastové Okná, Stavebný Materiál, Žalúzie, Rolety, Parapety, Hliníkové Okná, Montáž, Plastové Dvere, ZÁMKY, Hliníkové Dvere, Parapetné Dosky, Výroba Plastových Okien, Sietky na Okna

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Royalplast s.r.o.!

Viete Royalplast s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.