Orex Travel S.r.o. Banská Bystrica

Orex Travel S.r.o. Banská Bystrica
Dolná 15
974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický Kraj

Popis

Web stránka Orex Travel S.r.o. Banská Bystrica je

Značka orex travel má za sebou úspešný štart na európskom trhu. Svoju existenciu zahájila na Slovensku a v Českej republike. Počas roka sme sa rozrástli a pribudli kancelárie aj v Chorvátsku a Slovinsku. Neustále pracujeme na rozširovaní našej ponuky a pôsobnosti v rámci Európy.
Pripravili sme pre Vás nové destinácie, ktoré veríme že Vás očaria rovnako ako nás.Orex travel patrí do skupiny Anex Tourism Group, ktorá ročne prepraví vyše milión turistov. Anex Tourism Group manažuje spolu 8 hotelov v Turecku a Egypte. K dispozícii má 7 vlastných lietadiel a o spokojnosť našich klientov sa stará viac ako 2500 zamestnancov.
Našou misiou sú spokojní klienti a šťastný personál.


Popis spoločnosti v angličtine
Naša tvrtka je u potpunosti u turskom vlasništvu sa sjedištem u Antaliji te smo jedni od najvećih touroperatora na području Turske, Rusije, Ukrajine i Egipta, s više od milijun zadovoljnih putnika godišnje. Naše glavne destinacije su Turska i Egipat, ali i Tajland, Španjolska, Dubai i Hrvatska. Vlasnici smo flote od 7 zrakoplova i 8 hotela u Turskoj i Egiptu koji se nalaze u našoj ponudi, međutim brojevi se konstantno mijenjaju zbog naših neprekidnih investicija na svim poljima. Ljudi su naše najveće blago i ponosni smo na više od 2500 zaposlenika, bez kojih naš uspjeh ne bi bio moguć - oni su naša najveća snaga i nestrpljivo iščekujemo povećanje našeg tima s djelatnicima u Hrvatskoj.
Kľúčové slová:
Cestovné Kancelárie, Dovolenka V Europe, Cestovné Zájazdy, Dovolenka V Turecku, Letenky Predaj, Dovolenka V Chorvátsku, Dovolenka V Španielsku
Pridajte obrázky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Orex Travel S.r.o. Banská Bystrica!

Viete Orex Travel S.r.o. Banská Bystrica? Potom podeľte svoj názor.

orextravel.sk filiálky v okolí

 1. Štefániková 9
  917 01  Trnava
 2. Hlavná 16
  040 01  Košice
 3. Dunajská 6
  811 08  Bratislava
 4. Obchodná 2
  811 06  Bratislava