Euroinex s.r.o., Banská Bystrica

Euroinex s.r.o.
Majerská cesta 3719/36
974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický Kraj
0484147368
Všeobecné informácie
0911299524
Dopyt
opyt - vypracovanie cenovej ponuky: dopyt@euroinex.sk

Ekonomické informácie

IČO
36758981
IČ DPH
SK2022357579

Popis

Web stránka Euroinex s.r.o. je

Nápojové automaty - kavomaty - predajne automaty .Euroinex s.r.o.Predaj, servis, prenajom kávovarov, Automaty pre kancelárie, vydajnik vody.

 1. E-shop | Euroinex.sk
 2. Káva a čaj
 3. Nápojové automaty
 4. O nás | Euroinex.sk
 5. Servis kávomatov a kávovarov

Popis spoločnosti
ZAOBERÁME SA PREDAJOM, PREVÁDZKOVANÍM A SERVISOM SAMOOBSLUŽNÝCH NÁPOJOVÝCH AUTOMATOV NA VÝROBU TEPLÝCH A CHLADENÝCH NÁPOJOV, KUSOVÉHO TOVARU A KOMPLETNÉHO PROGRAMU PRE REŠTAURÁCIE A ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY.
Naším hlavným programom je zabezpečenie pitného režimu pre výrobné prevádzky formou samoobslužných nápojových automatov, výrobníkov sódy, a ochutených malinoviek. Prvoradým cieľom je spokojnosť a cenová dostupnosť pre vašich zamestnancov, klientov a prominentných hostí. Kvalita predávaných nápojov je pod stálou kontrolou nášho obchodného partnera - spoločnosti Nestlé Slovensko, ktorá je garantom, že v našich automatoch sa na výrobu nápojov používajú len vysokokvalitné certifikované suroviny.
Popis spoločnosti v angličtine
WE OFFER SALES, OPERATORS AND SERVERS OF SELF-CONTAINER DRINKING AUTOMATICS FOR THE MANUFACTURE OF HOT AND CHILLED BEVERAGES, ITEMS AND COMPLETE RESTAURANT AND ADMINISTRATIVE AREA PROGRAMS.
Our main program is to provide a drinking regime for manufacturing operations in the form of self-service drink machines, soda makers, and flavored raspberries. Your primary goal is the satisfaction and affordability of your employees, clients and prominent guests. The quality of sold beverages is under the constant control of our business partner - Nestlé Slovensko, which guarantees that only our high quality certified raw materials are used in our machines.
Kľúčové slová:
Pitný Režim, Nápojové Automaty, Automat na Kavu, Automaty pre Kancelárie, Kavomaty, Predajne Automaty, Prenajom Kávovarov, Profesionalne Kavovary, Vydajnik Vody
Oblasti služieb
Pobočky: Bratislava, Trnava, Žilina, Poprad, Prešov, Nitra, Rimavská Sobota
Dostupné platobné metódy
 • Cash
  Cash
 • Invoice
  Invoice
Pridajte obrázky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Euroinex s.r.o.!

Viete Euroinex s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.

Kontaktná osoba

Igor Zliechovský
PREDAJ

Odoslať správu

800500660

0911299524

  Služby

  Facebook