MILSY a.s., Bánovce Nad Bebravou

MILSY a.s.
PARTIZÁNSKA 224 / B
957 01 Bánovce Nad Bebravou
Trenciansky Kraj

Popis

MILSY a.s. Bánovce nad Bebravou - člen skupiny Artax AG, je potravinárska obchodná spoločnosť zameraná na úpravu a spracovanie mlieka, výrobu čerstvých mliečnych výrobkov dennej spotreby, ale hlavne na výrobu parených údených a neúdených syrov a nátierok rôznych príchutí.


Popis spoločnosti
MILSY a.s. prešla rozsiahlou modernizáciou čo jej umožnilo splniť prísne kritériá pre získanie všetkých povolení a certifikátov súvisiacich so vstupom do Európskej únie. MILSY a.s.
získala vývozné EÚ číslo a tým aj možnosť expandovať na zahraničný trh. V roku 2003 spoločnosť uviedla na trh novú značku "MILSY" v duchu tradičnej výroby výnimočnej kvality a pod touto značkou prezentuje výrobky vysokej kvality, ako sú slovenské syrové špeciality (napr.
oštiepok, parenice, polooštiepok), nátierky so smotanou, s rôznymi príchuťami ale tiež so zníženým obsahom cholesterolu resp. ďalšie mliečne produkty.
Popis spoločnosti v angličtine
MILSY a.s. Bánovce nad Bebravou - member of Artax AG Group, is a commercial food company oriented towards the treatment and processing of milk, the processing of fresh dairy products for daily use, but mainly the production of smoked and unsmoked steamed cheese and spread in different flavours.
Kľúčové slová:
Bánovecké Syrčeky, Parené Syry Neúdené, Smotánka Kyslá, Tradičné Maslo
Pridajte obrázky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre MILSY a.s.!

Viete MILSY a.s.? Potom podeľte svoj názor.