Kron Sk, S.r.o.bánovce Nad Bebravou

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Hodiny sa môžu líšiť
sobotasoZatvorené
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
7:30 – 16:00
utorokut
7:30 – 16:00
stredast
7:30 – 16:00
štvrtokšt
7:30 – 16:00
piatokpi
7:30 – 16:00
Zatvorené.
Otvára v  2 dni 2 h 44 min.
2 dni 2 h 44 min

Popis

Web stránka Kron Sk, S.r.o.bánovce Nad Bebravou je

KRON SK, s.r.o. Naša obchodná firma pôsobí­ na Slovensku už viac ako desať rokov a za tento čas si získala dôveru mnohých významných nábytkárskych spoločností a stolárskych firiem. V roku 2004 sa pretransformovala z organizačnej zložky na spoločnosť KRON SK s.r.o., čo malo za následok ďalší dynamický rozvoj našej firmy.
V súčasnosti Vám môžeme poskytnúť svoje služby v štyroch veľkoskladoch drevoplošného materiálu v Senici, Nitre, Bánovciach nad Bebravou a Hodoníne. Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment drevoplošného materiálu a doplnkov za bezkonkurenčne nízke ceny.
V rámci služby zákazníkom je možné materiál naformátovať v našom nárezovom centre, ohraniť všetkými druhmy hrán našou novou profesionálnou hranovačkou a zabezpečiť dopravu až k zákazníkovi.


Kľúčové slová:
Dvere, Obklady, Podlahy, Rezivo, Pracovné Dosky, Preglejky, Osb Dosky, Dýhované Dosky, Formátovanie na Nárezovom Centre, HDF Dosky, HPL Fólie, Hranovanie Dielcov, Laminované DTD, Masívne Lepené Dosky, MDF Dosky, Spracovanie Nárezových Plánov, Surové DTD, Štvorstranná Fréza

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Kron Sk, S.r.o.bánovce Nad Bebravou!

Viete Kron Sk, S.r.o.bánovce Nad Bebravou? Potom podeľte svoj názor.