VALLOS, spol. s r.o., Žilina

aktualizované dňa 12. 8. 2019 Yext

Otváracie Hodiny

Tieto hodiny môžu byť ovplyvnené kvôli obmedzeniam koronavírusu vydaným vládou.
pondelokpo
7:15 – 15:30
utorokut
7:15 – 15:30
stredast
7:15 – 15:30
štvrtokšt
7:15 – 15:30
piatokpi
7:15 – 15:30
sobotasoZatvorené
nedeľaneZatvorené
Zatvorené.
Otvára v  9 h 47 min.
9 h 47 min

Ekonomické informácie

IČO
31575056
IČ DPH
2020443425

Popis

Spoločnosť VALLOS s.r.o. sa špecializuje na vývoj a výrobu komplexných obalových riešení na mieru. Poskytujeme široké spektrum obalov pre priemyselné balenie, predovšetkým pre automobilové, strojárske a elektrotechnické odvetvie.
Prostredníctvom vlastnej výroby zabezpečujeme výrobu a dodávku kartónových obalov z vlnitej lepenky, fixácií z penových materiálov, prepravných obalov z kartonplastu, medzioperačných obalov, KLT bední vrátane vnútorných fixácií, prepravných vozíkov ako aj dodávku štandardných obalových materiálov. Vďaka modernej výrobe, vlastnému vývojovému centru a tímu skúsených pracovníkov dokážeme pružne reagovať na potreby malej výrobnej spoločnosti ako aj veľkého výrobného závodu.
Presadzujeme individuálny prístup ku každému klientovi a veríme, že poskytovaním kvalitných služieb dokážeme splniť aj náročné požiadavky našich zákazníkov.


Kľúčové slová:
Obalový Materiál, Kartónové Obaly, Kartonplast, Penový Polyetylén, Penové Fixácie
Kategórie
Predajňa s baliacimi potrebami
Dostupné platobné metódy
  • Cash
    Cash

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre VALLOS, spol. s r.o.!

Viete VALLOS, spol. s r.o.? Potom podeľte svoj názor.

Produkty a Služby

KARTÓNOVÉ-OBALY
KARTÓNOVÉ OBALY,sklársky priemysel Ochranné profily nomapack® sú vyrobené zo 100% recyklovateľnej LDPE peny s uzavretou bunečnou štruktúrou. Boli vyvinuté pre zvýšenú ochranu výrobkov počas ich transportu a uskladnenia. Vďaka možnosti ich opätovného použitia sa stávajú rozšíreným obalovým materiálom.

KARTÓNOVÉ-OBALY
KARTÓNOVÉ OBALY ,vlnitej lepenky Ako výrobca kartónových obalov firma Vallos s.r.o. poskytuje široký sortiment obalov z vlnitej lepenky od bežných klopových krabíc, tvarových výsekov, preložiek a vnútorných výplní až po koncové obaly s viacfarebnou potlačou.

HLADKÁ-LEPENKA
HLADKÁ LEPENKA ,Plná strojná lepenka Plná strojná lepenka má svoje využitie najčastejšie v sklárskom, potravinárskom, kovospracujúcom či nábytkárskom priemysle.Je dodávaná v hárkoch, prípadne v roliach. Pre jej húževnatosť sú zo strojnej lepenky vyrábané rôzne typy tesnení, ochranných rohov, výsekov či kartonáže odolnej voči

BUBLINKOVÁ-FÓLIA
BUBLINKOVÁ FÓLIA,baliací materiál Bublinková fólia je ideálny baliací materiál chrániaci pred otrasmi a mechanickým poškodením tovaru. Dokonale izoluje a zabezpečuje tovar počas transportu či uskladnenia a uplatňuje sa najmä pri balení výrobkov zo skla , keramiky, nábytku a elektroniky.