KONTRAKTING KROV HROU s.r.o., Žilina

KONTRAKTING KROV HROU s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina
Žilinský Kraj
041 724 77 32
0907 725 522
041 724 36 02

Popis

Web stránka KONTRAKTING KROV HROU s.r.o. je

Sme skupina KONTRATING (Kontrakting krov hrou, s.r.o., Kontrakting stavebné montáže s.r.o., IKS, s.r.o.), ktorá aktívne pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu od roku 1991. Naším produktom sú stavby z dreva alebo ich konštrukčné časti stavieb - väzníky, stĺpy, nosníky. Podľa požiadavky odberateľa - architekta, investora či stavebnej firmy navrhneme a dodáme konštrukciu vyrobenú z dreva.
Ovládame dostupné a moderné technológie a presadzujeme návrat k drevu ako základnému konštrukčnému materiálu. Našimi výrobkami sú väzníky, krovy, strechy a stavby z dreva.
Staviame stĺpikové konštrukcie, konštrukcie z veľkoplošných panelov a aj skeletové stavby z lepeného lamelového dreva. Navrhujeme a staviame konštrukcie nizkoenergetických a pasívnych stavieb.


Popis spoločnosti
Od roku 1995 z neho navrhujeme väzníky, krovy, strechy a iné nosné konštrukcie stavieb. Pôvodnú technológiu priehradových väzníkov spájaných kovovými spojkami sme postupne rozšírili o ďalšie spôsoby uplatnenia dreva pri stavbe objektov pozemného staviteľstva. Dnes vieme navrhnúť a vyrobiť montovanú stavbu z priehradovej, stĺpikovej, panelovej či skeletovej konštrukcie. Ako základný materiál používame rastlé drevo príslušnej pevnostnej triedy, lepené lamelové drevo, či materiály typu KVH, BSH, duo-trio balken a veĺkoplošné materiály.
Dodávame klasické viazané krovy vyrobené na moderných NC strojoch. Vyrábané prvky môžeme vo výrobnom závode doplniť tepelnou izoláciou a prípadnými ďalšími súvisiacimi konštrukciami podľa požiadaviek odberateľa. Navrhujeme, vyrábame a montujeme konštrukcie pre drevené montované pasívne domy.
Výrobky dodávame stavebno-montážnym firmám alebo ich, v rámci našej skupiny, montujeme vlastnou montážnou kapacitou. Sme pripravení splniť každú požiadavku na výrobu, montáž a kompletnú dodávku drevenej konštrukcie alebo stavby podľa Vašich predstáv.
Kľúčové slová:
Stavebníctvo, Stavebné Firmy, Strešné Krytiny, Strechy, Montované Domy, Strecha, Montované Stavby, Drevodomy, Okno, Drevostavba, Montáž Drevených Priehradových Väzníkov, Drevené Konštrukcie Striech, Drevené Väzníky
Pridajte obrázky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre KONTRAKTING KROV HROU s.r.o.!

Viete KONTRAKTING KROV HROU s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.

Facebook