Sapa Profily a.s., Žiar Nad Hronom

Sapa Profily a.s.
Na Vartičke 7
965 01 Žiar Nad Hronom
Banskobystrický Kraj

Popis

Web stránka Sapa Profily a.s. je

Spoločnosť Sapa Profily a.s., so sídlom v Žiari nad Hronom, je tradičným slovenským výrobcom a dodávateľom hliníkových lisovaných profilov. História spoločnosti siaha do 60-tych rokov minulého storočia. Dlhoročné skúsenosti a know-how nadobudnuté za dlhé obdobie pôsobenia sú premietnuté do výrobkov, ktoré sú zárukou kvality a spokojnosti. Sapa Profily stavia na svojich zamestnancoch, na ich ľudskom, flexibilnom a odbornom prístupe k riešeniu potrieb a požiadaviek zákazníkov. Sme súčasťou veľkej medzinárodnej spoločnosti Sapa Profily je súčasťou medzinárodnej priemyselnej skupiny Sapa, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom profilov, stavebných konštrukčných systémov a pások pre výmenníky tepla z ľahkého kovu - hliníka.


Popis spoločnosti v angličtine
Sapa Profily a.s. based in Žiar nad Hronom, is a traditional Slovak manufacturer and supplier of aluminium extruded profiles. Its history dates back to the 60s of last century.
Comprehensive expertise and know-how gained over long years of experiences allow us to manufacture products that give customers quality and satisfaction. Sapa Profily relies on its employees and their human, flexible and professional approach to meet customer's needs and requirements.
We are part of a large international corporation Sapa Profily is a subsidiary of industrial Sapa Group, which develops, manufactures and markets value-added profiles, profile-based building systems and heat exchanger strip in the light-weight material aluminium since 1963.
Kľúčové slová:
Hutníctvo, Strojárenstvo, Strojárstvo, Kovové Výrobky, Strojárenský Priemysel, Obrábanie Kovov, Výroba Kovových Výrobkov, Priemyselné Vybavenie, Hliníkové Profily, Ostatné Kovy, Anodická Oxidácia
Pridajte obrázky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Sapa Profily a.s.!

Viete Sapa Profily a.s.? Potom podeľte svoj názor.

Facebook