Andrea Shop S.r.o.šamorín

Andrea Shop S.r.o.šamorín
Bratislavská Cesta 1200/35B
931 01 Šamorín
Trnavský Kraj

Popis

Web stránka Andrea Shop S.r.o.šamorín je

Široký sortiment tovaru a služieb bielej aj čiernej techniky. Počítače a príslušenstvo, Apple Macintosh. Kvalitné služby a kvalitný značkový sortiment.


Popis spoločnosti
Na začiatku 90-tych rokov bola spoločnosť ANDREA SHOPR jednou z prvých spoločností, ktoré začali distribuovať spotrebnú elektroniku od renomovaných svetových výrobcov (SONY, PANASONIC, PHILIPS, ELECTROLUX, WHIRLPOOL a mnohé iné). Sieť predajní ANDREA SHOPR ponúka široký sortiment kvalitných produktov známych značiek v kategóriách čiernej, bielej a IT techniky a okrem toho poskytuje aj rozsiahle spektrum služieb pre zákazníkov, ako napr. garancia najnižšej ceny, predaj na splátky, PC klinika, predaj cez Internet, možnosť okamžitej výmeny tovaru, ekologická likvidácia starých spotrebičov, odvoz a montáž tovaru a mnohé ďalšie služby.
Kľúčové slová:
Počítače, Fotoaparáty, Domáce Spotrebiče, Komunikačná Technika, Video Technika, Televízory, Mobilné Telefóny, Chladničky, Vysávače, Digitálne Fotoaparáty, Telekomunikačná Technika, Videotechnika, Čierna Technika, Predaj Fotoaparátov, Navigácie, Sušičky Prádla, Autorádia, Herne Konzoly, Kuchynské Roboty, Dvd Prehrávače, Elektrické Zubné Kefky, Biela Technika
Pridajte obrázky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Andrea Shop S.r.o.šamorín!

Viete Andrea Shop S.r.o.šamorín? Potom podeľte svoj názor.

Facebook