Wüstenrot Čadca

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka Wüstenrot Čadca je

Wüstenrot poisťovňa má jedinečnú organizačnú štruktúru, ktorá nie je zbytočne hierarchická a byrokratická.Za jedinečný produkt Investičné životné poistenie pre zdravie a dôchodok získala Wüstenrot poisťovňa už niekoľko ocenení.V roku 2006 získala v Zlatej minci ocenenie za objav roka a v roku 2007 bola tiež ohodnotená zlatou mincou v kategórii investičné poistenie.Nová Wüstenrot poisťovňa, vznikla 1.januára 2004 a má univerzálnu licenciu.Znamená to, že môže ponúknuť širokú škálu produktov životného i neživotného poistenia pre občanov i organizácie. Je známa novátorským prístupom, originálnymi produktmi a netradičnými riešeniami. Ostatnou novinkou v roku 2010 je komplexné poistenie úrazu a privátnej zodpovednosti za škodu s platnosťou pre celý svet, s ktorým prišla Wüstenrot poisťovňa ako prvá poisťovacia spoločnosť na slovenskom trhu.


Popis spoločnosti
Naše služby pomáhajú človeku v každom štádiu jeho života.Od poskytnutia súkromného sirotského dôchodku v detstve, cez finančné zabezpečenie štúdia až po vyplácanie súkromného dôchodku a dôstojný priebeh poslednej cesty. Naším cieľom je vám byť k dispozícii vždy, keď nás potrebujete. V roku 2006 získala Wüstenrot poisťovňa v Zlatej minci ocenenie za objav roka a v roku 2007 bola tiež ohodnotená zlatou mincou v kategórii investičné poistenie. Spomedzi 19 nominovaných práve náš produkt získal prvé miesto.Kladieme dôraz na vysokú kvalitu produktov, orientáciu na zákazníka a budovanie dlhodobých vzťahov založených na dôvere.Základom nášho tímu sú profesionálni spolupracovníci a obchodní partneri, ktorí majú pripravené riešenia pre realizáciu očakávaní a potrieb vo všetkých etapách vášho osobného a pracovného života.Tento úspech naše investičné životné poistenie pre zdravie a dôchodok zopakovalo aj v roku 2008 a znova v roku 2010. Veľmi atraktívne sú však aj ďalšie produkty životného poistenia.
Kľúčové slová:
Cestovné Poistenie, Poistenie, Zdravotné Poistenie, Poistenie Motorových Vozidiel, Poistenie Právnej Ochrany, Poistenie Bývania, Dôchodok, Kapitálové Životné Poistenie, Investičné Životné Poistenie, Poistenie Podnikateľov, Poistenie Podnikatelov, Poistenie Úrazu, Poistenie pre Prípad Smrti, Rizikové Životné Poistenie, Poistenie pre Prípad Straty, Životné Poistenie pre Zdravie

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Wüstenrot Čadca!

Viete Wüstenrot Čadca? Potom podeľte svoj názor.

Facebook

wustenrot.sk filiálky v okolí

 1. Ulica Jašíkova 56
  023 54  Turzovka
 2. Namestie Slobody 1366
  024 01  Kysucké Nové Mesto
 3. Národná 27
  010 01  Žilina
 4. Wüstenrot
  24.13 km
  Farská Ulicka 1
  010 01  Žilina
 5. Antona Bernoláka 48/A
  010 01  Žilina