Slovak Telekom, A.s. Zvolen

Adresa:
Nám. Snp 20
PSČ / miesto:
960 01 Zvolen
Kraj:
Banskobystrický Kraj
Mobil:
0903 903 903
Web stránka:
Recenzia
Aktualizované 27 dní dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Slovak Telekom je vedúcou telekomunikačnou spoločnosťou na Slovensku. Ponúka komplexné portfólio dátových a hlasových služieb pevnej a mobilnej siete.

Popis spoločnosti
Spoločnosť Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Pod značkou Telekom ponúka jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom produkty a služby pevnej i mobilnej telekomunikačnej siete. Na trh prináša medzinárodné poznatky, inovatívne riešenia a najnovšie technologické trendy.
Spoločnosť je považovaná za lídra v oblasti poskytovania telekomunikačných služieb v najnáročnejšom segmente biznis zákazníkov, a to z hľadiska rozsahu služieb, ako aj ich kvality. Slovak Telekom ako prvý na Slovensku uviedol službu MMS správ a produkt BlackBerry.
Jej zákazníci majú k dispozícii roamingové služby v sieťach mobilných operátorov v destináciách celého sveta.
Popis spoločnosti v angličtine
Slovak Telekom offers a full-array of data and voice services, owns and operates the fixed and mobile telecommunications network covering almost the entire territory of the Slovak Republic. In the field of the fixed network, the company systematically invests in the most advanced optical infrastructure, operates the Next Generation Network (NGN) and is the largest broadband provider in the country. As the first multimedia operator, it offers the digital TV Magio via fixed networks and satellite technology DVB-S2.
The company is an universal operator offering residential and corporate clientele benefits of a comprehensive solution provided from a single source. Telekom brand offers the complex portfolio of voice and data services provided via fixed and mobile network.
It also constantly introduces international know-how, innovative solutions and cutting edge technological trends to the market.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Slovak Telekom, A.s. Zvolen!

Viete Slovak Telekom, A.s. Zvolen? Potom podeľte svoj názor.

Obchody v okolí

 1. Námestie Snp Č.9690/63
  960 01  Zvolen
 2. Na Troskách 25
  974 01  Banská Bystrica
 3. Nám. Snp 16
  974 01  Banská Bystrica
 4. Nám. Slobody 20
  971 04  Prievidza
 5. Masarykova 179
  984 01  Lučenec