Boper, Svidník

Adresa:
Ul. Gen. Svobodu 692/16
PSČ / miesto:
089 01 Svidník
Kraj:
Prešovský Kraj
Telefon:
+421 54/788 1771
Fax:
+421 54/788 1770
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované 3 dní dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Spoločnosť Ing. Peter Bochnovič BOPER pôsobí v oblasti medzinárodnej cestnej a nákladnej dopravy so špecializáciou na destinácie Taliansko, Ukrajinu a Rusko. Svoje služby na prepravnom trhu začala realizovať v roku 1990.
V súčasnosti spoločnosť disponuje moderným vozovým parkom s počtom 40 ťahačov svetových značiek MAN a MERCEDES EURO5. Všetky vozidlá sú nadštandartne vybavené s mobilnými telefónmi a GPS monitorovacím zariadením.
Od roku 1996 sídli naša spoločnosť vo vlastných priestoroch, v ktorých sa nachádzajú kancelárske priestory, servis nákladných vozidiel a odstavná plocha pre vozidlá. O domácom uznaní svedčí aj dlhoročné členstvo v združení cestných dopravcov Slovenskej republiky Česmad Slovakia.

Popis spoločnosti
Filozofiou a hlavnými charakteristikami spoločnosti sú vysoká spoľahlivosť a kvalita poskytovaných služieb, flexibilita a zodpovednosť. Pri svojej práci využívame najmodernejšie informačné a komunikačné technológie. Dispečing má prostredníctvom monitorovacích zariadení reálne informácie o skutočnom pohybe vozidiel, čo umožňuje zákazníka presne informovať o priebehu prepravy jeho tovaru a promptne reagovať na jeho požiadavky.
Pre našich klientov a vodičov máme zriadenú non stop službu, vďaka čomu je možné pomocou mobilného telefónu zastihnúť nášho pracovníka aj mimo pracovnej doby a vyriešiť prípadnú naliehavú situáciu. Vozový park sme postupne rozširovali a prispôsobovali neustále narastajúcim požiadavkám našich klientov.
V súčasnosti pozostáva zo 41 jazdných súprav. Ťahače jazdných súprav sú značky MERCEDES, RENAULT a MAN a návesy značiek KEREX, SCHWARZMULLER a KOGEL.
Popis spoločnosti v angličtine
Our company Ing. Peter Bochnovic BOPER has been in the market of the international road transport since 1990 with the primary destinations: Italy, Slovakia, Ukraine, Belaruss, and Russia. Currently we dispose the modern fleet of 41 trucks MAN and Mercedes of EURO 5 class; every truck is equipped with a mobile phone and GPS monitoring system. Our company has been settled in the own business premises since 1996 where also offices, truck service and lay-by place for vehicles are. Our company has been the member of Česmad Slovakia since 1992.

Ekonomické informácie

Obchodný register
10781439
USt-IdNr.
1020768562

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Boper!

Viete Boper? Potom podeľte svoj názor.