Boper, Svidník

Adresa:
Ul. Gen. Svobodu 692/16
PSČ / miesto:
089 01 Svidník
Kraj:
Prešovský Kraj
Telefon:
+421 54/788 1771
Fax:
+421 54/788 1770
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované 3 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Spoločnosť Ing. Peter Bochnovič BOPER pôsobí v oblasti medzinárodnej cestnej a nákladnej dopravy so špecializáciou na destinácie Taliansko, Ukrajinu a Rusko. Svoje služby na prepravnom trhu začala realizovať v roku 1990.
V súčasnosti spoločnosť disponuje moderným vozovým parkom s počtom 40 ťahačov svetových značiek MAN a MERCEDES EURO5. Všetky vozidlá sú nadštandartne vybavené s mobilnými telefónmi a GPS monitorovacím zariadením.
Od roku 1996 sídli naša spoločnosť vo vlastných priestoroch, v ktorých sa nachádzajú kancelárske priestory, servis nákladných vozidiel a odstavná plocha pre vozidlá. O domácom uznaní svedčí aj dlhoročné členstvo v združení cestných dopravcov Slovenskej republiky Česmad Slovakia.

Popis spoločnosti
Filozofiou a hlavnými charakteristikami spoločnosti sú vysoká spoľahlivosť a kvalita poskytovaných služieb, flexibilita a zodpovednosť. Pri svojej práci využívame najmodernejšie informačné a komunikačné technológie. Dispečing má prostredníctvom monitorovacích zariadení reálne informácie o skutočnom pohybe vozidiel, čo umožňuje zákazníka presne informovať o priebehu prepravy jeho tovaru a promptne reagovať na jeho požiadavky.
Pre našich klientov a vodičov máme zriadenú non stop službu, vďaka čomu je možné pomocou mobilného telefónu zastihnúť nášho pracovníka aj mimo pracovnej doby a vyriešiť prípadnú naliehavú situáciu. Vozový park sme postupne rozširovali a prispôsobovali neustále narastajúcim požiadavkám našich klientov.
V súčasnosti pozostáva zo 41 jazdných súprav. Ťahače jazdných súprav sú značky MERCEDES, RENAULT a MAN a návesy značiek KEREX, SCHWARZMULLER a KOGEL.
Popis spoločnosti v angličtine
Our company Ing. Peter Bochnovic BOPER has been in the market of the international road transport since 1990 with the primary destinations: Italy, Slovakia, Ukraine, Belaruss, and Russia. Currently we dispose the modern fleet of 41 trucks MAN and Mercedes of EURO 5 class; every truck is equipped with a mobile phone and GPS monitoring system. Our company has been settled in the own business premises since 1996 where also offices, truck service and lay-by place for vehicles are. Our company has been the member of Česmad Slovakia since 1992.

Ekonomické informácie

IČO
10781439
IČ DPH
1020768562

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Boper!

Viete Boper? Potom podeľte svoj názor.