Kron Sk, S.r.o., Senica

Adresa:
Dolné Suroviny 996/1
PSČ / miesto:
905 01 Senica
Kraj:
Trnavský Kraj
Telefon:
034/651 4610
Fax:
034/651 8027
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Firma KRON je na trhu už od roku 1995 a v terajších priestoroch sa nachádza od roku 2000. Predajňa s drevoplošným materiálom sa nachádza vo vlastných priestoroch firmy.Skladové priestory sú 2500 m2 + výrobná hala je o ploche 600 m2+ spevnená plocha 6000 m2. Firma vlastní na prevádzke nové, moderné, technické zariadenia a to je nárezové centrum značky BIESSE EBT-108, hranovacie zariadenie GRIGGIO GB 5/8 R, štvorstrannú frézu WEING UNIMAT 300-017, formátovaciu pílu GRIGGIO SC 3200.

Popis spoločnosti
KRON SK, s.r.o. Naša obchodná firma pôsobí­ na Slovensku už viac ako desať rokov a za tento čas si získala dôveru mnohých významných nábytkárskych spoločností a stolárskych firiem. V roku 2004 sa pretransformovala z organizačnej zložky na spoločnosť KRON SK s.r.o., čo malo za následok ďalší dynamický rozvoj našej firmy.
V súčasnosti Vám môžeme poskytnúť svoje služby v štyroch veľkoskladoch drevoplošného materiálu v Senici, Nitre, Bánovciach nad Bebravou a Hodoníne. Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment drevoplošného materiálu a doplnkov za bezkonkurenčne nízke ceny.
V rámci služby zákazníkom je možné materiál naformátovať v našom nárezovom centre, ohraniť všetkými druhmy hrán našou novou profesionálnou hranovačkou a zabezpečiť dopravu až k zákazníkovi. Sme radi že môžeme svoje služby ponúkať nie len výrobcom nábytku, ale aj priamo spotrebiteľom v našich predajniach nábytku v Senici a Hodoníne.Tu si môžete vybrať zo širokej škály nábytkových stien, skríň, stolíkov a sedacích súprav výlučne slovenských výrobcov - našich odberateľov.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Kron Sk, S.r.o.!

Viete Kron Sk, S.r.o.? Potom podeľte svoj názor.