Tatrakon, Spol. S R.o., Poprad

Adresa:
Alžbetina 23
PSČ / miesto:
058 01 Poprad
Kraj:
Prešovský Kraj
Telefon:
052/7871 552
Fax:
052/7871 540
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Konzervárenstvo má v podtatranskom regióne dlhoročnú tradíciu. Po znárodnení bývalého podniku TATRA -továreň na likéry, vznikla výrobňa na spracovanie lesného ovocia, húb a šípok. Obdobie rokov 1966-1970 je obdobím zmien vo výrobnom programe. Vtedajšia výrobňa sa stáva samostatným závodom v rámci Frucony n.p., Prešov. Rozširuje sa sortiment výrobkov na mäsové nátierky, cestovné občerstvenie a hotové jedlá.

Popis spoločnosti
Závod sa postupne pretransformoval do dnešného subjektu TATRAKON, spol. s r.o., Poprad. Ročne sa vyprodukuje cca 5 000 ton výrobkov, ktoré tvoria mäsové a hydinové nátierky, mäsové nárezy, hotové jedlá a výrobky racionálnej výživy.
V posledných rokoch sa v spoločnosti preinvestovali značné finančné prostriedky na modernizáciu výrobného zariadenia, zdokonalenie technologických postupov, inováciu výroby, čo prispelo aj k tomu, že Tatrakon, spol. s r.o., Poprad sa stal prvým držiteľom certifikátu STN EN ISO 9001:2000 vrátane návrhu a vývoja a identifikačné číslo prevádzkárne SK 611 ES pre výrobu pasterizovaných a sterilizovaných mäsových výrobkov v hermeticky uzavretých obaloch, ich skladovanie a uvádzanie na trh v Slovenskej republike a v ostatných členských štátoch Európskej únie.
Získaný certifikát zaväzuje všetkých zamestnancov spoločnosti udržiavať vysokú úroveň zabezpečovania kvality a tým uspokojiť aj najvyššie nároky Vás, našich ctených zákazníkov.
Popis spoločnosti v angličtine
Canning industry has a long-term tradition in the Tatras region. After the nationalization of the former company TATRA - distillery, it was transformed into a manufacture for the processing of forest fruit, mushroom and wild rose hip. The period of 1966-1970 brought about changes in the production program. The manufacture attained the status of a separate plant within the company Frucona n.p.
Prešov. It extended its production line by meat spreads, travel outfit and ready-to serve meals. The plant has gradually grown into the current entity of TATRAKON, spol.
s r.o., Poprad. Its annual output is approximately 5000 tons of products ranging from meat and poultry spreads, salami and ready-to serve meals to dietary products.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Tatrakon, Spol. S R.o.!

Viete Tatrakon, Spol. S R.o.? Potom podeľte svoj názor.