Baumax Sr, Spol. S R.o. Poprad

Názov:
Baumax Sr, Spol. S R.o. Poprad
Adresa:
Teplická Cesta
PSČ / miesto:
058 01 Poprad
Kraj:
Prešovský Kraj
Telefon:
+421 52 787 90 11
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

bauMax je rodinný podnik a v zmysle rodiny je chápané tiež spoločenstvo našich zamestnancov. Ponúkame atraktívne pracovné miesta s možnosťami budovania kariéry a spolupôsobenia pri vytváraní firmy. V angažovanosti našich zamestnancov vidíme garanciu nášho úspechu. bauMax v súčasnosti zamestnáva celkom 10 000 pracovníkov v deviatich krajinách.
Všetci sú dôležitou súčasťou našej firmy a svojim nasadením výrazne prispievajú k jej úspešnému rozmachu. bauMax je medzinárodne pôsobiaca firma, ktorá so svojou obchodnou činnosťou začala pred viac ako 35 rokmi v Rakúsku. V 9 krajinách strednej a južnej Európy pôsobíme ako vedúca firma na trhu.
Okrem Rakúska sú to Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko a taktiež Turecko.

Pridajte obrázky

Kľúčové slová:

Dvere, Okná, Podlahové Krytiny, Stavebný Materiál, Farby, Elektroinštalacný Materiál, Laky, Podlahy, Záhradnícke Potreby, Ploty, Kvety Potreby, Záhradná Technika, Solárne Systémy, Podlahy Krytiny, Ochranné Odevy, Oplotenie, Policové Systémy, Palisády, Zimné Skleníky, Skleníky, Záhradné Hojdacky, Sietky Na Okná

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Baumax Sr, Spol. S R.o. Poprad!

Viete Baumax Sr, Spol. S R.o. Poprad? Potom podeľte svoj názor.

Obchody v okolí

 1. Košická 4
  080 01  Prešov
 2. Trolejbusová 3
  040 11  Košice
 3. Moldavská 24
  040 11  Košice
 4. Zvolenská Cesta 10
  974 01  Banská Bystrica
 5. Obchodné Centrum Turiec
  036 01  Martin