Mediamasters, S.r.o., Nitra

Adresa:
Kupecká 16
PSČ / miesto:
949 01 Nitra
Kraj:
Nitriansky Kraj
Telefon:
+42137/6506897
Mobil:
+421917/408980
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Upravte svoje stránky | Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

veľkoformátová tlač, expresná digitálna tlač, kreatívne grafické štúdio, reklamná fotografia, ofsetová tlač, veľkoformátová fotorealistická tlač, manažment tlače, potlač tričiek, potlač textilu, tlač obrazov, fotografie na plátne, tlač fototapiet, fototapety, sigmaking, grafika na autá a polepy vozidiel, prezentačné systémy, reklamné predmety, tvorba internetových stránok, športové dresy, výroba športových dresov

Popis spoločnosti
Sme vysokoerudovaný tím kvalifikovaných odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v reklamnej a polygrafickej praxi. Svojim zákaznikom poskytujeme full-servis v oblasti vizuálnej komunikácie - kompletné grafické služby, kreatívne a technické riešenia marketingových stratégií, tlačovú produkciu a postprodukciu, webové riešenia a pod. Ak je kvalita a výsledný efekt pre Vás prioritou, budeme si rozumieť :) V spolupráci s klientom analyzujeme jeho potreby a ciele, určujeme cieľovú skupinu a následne vytvárame komunikačný mix, ktorý efektívne zúročuje vynaložené prostriedky.
Širokému spektru zákazníkov, od jednotlivcov až po veľké spoločnosti poskytujeme servis, ktorý im zjednodušuje prácu, zabezpečuje jednotnosť vizuálneho štýlu, zvyšuje zisk a prispieva tak k celkovému profitu. Od zákazníkov si ceníme priestor pre tvorivú prácu, ktorej výsledkom býva úspešný a docenený projekt.
Budeme radi, keď sa u nás budete cítiť ako doma. Podmieňujeme to našou vierou, že úspech sa skrýva (samozrejme okrem iného) v kvalite, v osobnom prístupe ku každému zákaznikovi a v príjemnom jednaní našich pracovníkov s klientom.

Ekonomické informácie

Obchodný register
46311475
USt-IdNr.
SK2023321509

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Mediamasters, S.r.o.!

Viete Mediamasters, S.r.o.? Potom podeľte svoj názor.