Vbh Slovakia, S.r.o., Liptovský Mikuláš

Adresa:
Belopotockého 6
PSČ / miesto:
031 03 Liptovský Mikuláš
Kraj:
Žilinský Kraj
Telefon:
+421 44/ 562 34 44
Fax:
+421 44/ 562 34 45
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

VBH je mnohostranná, aby aj naši zákazníci mali možnosť byť takí. Naša predajná paleta je orientovaná na dopyt a veľmi obsiahla. Kombinujeme optimálnym spôsobom vyskúšané a moderné služby na splnenie každej požiadavky zákazníka a overenej logistiky. Ponúkame balík výkonov, aby naši zákazníci na všetkých úrovniach boli optimálne podporovaní v ich každodennej práci. VBH hľadí dopredu, aby naši partneri mohli konať s prezieravosťou.
Tiež naši zákazníci musia už dnes myslieť na zajtrajšok. Preto môžu to isté očakávať od nás. My rozoznáme včas vývoj na trhu a aktívne ho spoluvytvárame. VBH je spoľahlivá, aby naši zákazníci mohli konať zodpovedajúcim spôsobom.
Naši spolupracovníci sú veľmi dobre vyškolení a skúsení. S našimi efektívnymi a overenými procesmi pracujeme optimálne z hľadiska nákladov a výkonu.

Popis spoločnosti
VBH Slovakia s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003. Dlhoročné skúsenosti a veľa spokojných zákazníkov v celej Európe, sú pre nás nielen dobrou vizitkou, ale aj veľkým záväzkom. Tak ako v iných krajinách, aj na Slovensku sme značka expertov pre kovania na okná a dvere.
Vsádzame okrem iného aj na vysokú kvalitu poradenskej činnosti pracovníkov firmy VBH. Skúsenosti zo spolupráce s architektami a dodávateľmi prispievajú k úspešnej realizácii a obsadení objektových kovaní. Najskôr sú to len čísla: viac ako 3.000 spolupracovníkov vo viac ako 40 krajinách so 130 pobočkami.
Keďže ale naše záväzky voči značke VBH a pridanému výkonu na všetkých trhoch pretvárame do skutočnosti, sú to viac než iba čísla. Tieto čísla sú dôkazom pre našich spokojných zákazníkov, pre náš plynulý a zdravý rast, pre našu vedúcu pozíciu, pre náš úspech.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Vbh Slovakia, S.r.o.!

Viete Vbh Slovakia, S.r.o.? Potom podeľte svoj názor.