Techmont Mochovce, Spol. S R.O., Levice

Bernolákova 16
934 01 Levice
Nitriansky Kraj
Telefón:
00421 36 6317 747 Volať
Fax:
00421 36 6317 747
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu

Orientácia

Popis

Vážení obchodní partneri, spoločnosť TECHMONT MOCHOVCE, spol. s r.o., ktorá sa Vám predstavuje bola založená v roku 1998. Hlavným výrobným zameraním podniku sú montáže technologických a energetických zariadení, montážne práce, zámočnícke, zváračské a potrubárske práce.
Firma je založená aj so zámerom využitia existujúcich výrobných kapacít v strojárskej oblasti. Na uskutočnenie výrobných zámerov je k dispozícii výrobná hala, v ktorej je možné realizovať kovoobrábacie, zámočnícke, zváračské a ďalšie práce.
Svojimi montážnymi a dodávateľskými kapacitami sa podieľala na montážno - dodávateľských prácach v chemickom, plynárenskom, potravinárskom, strojárenskom a energetickom priemysle.

Popis spoločnosti
Základná filozofia podnikateľského subjektu a následné uskutočňovanie podnikateľských aktivít je zameraná na montážnu a výrobnú činnosť v oblasti strojárenstva a energetiky. Vlastné riadenie výroby a následná realizácia produktov predstavuje systém, ktorý obsahuje komplex prostriedkov výpočtovej techniky, technologické zariadenia, kontrolu a kvalitu, medzioperačnú manipuláciu, skladové hospodárstvo. Naši pracovníci majú bohaté skúsenosti z montážnych prác v SES a.s.
Tlmače, kde vykonávali montážne práce na energetických zariadeniach po celej bývalej ČSSR. Pred uvedením I.
bloku v EMO vykonávali repasné práce armatúr. Všetky uvedené skutočnosti nás oprávňujú ponúkať svoje služby s tým, že sme pripravení Vaše požiadavky splniť v požadovanej kvalite, v dohodnutom časovom harmonograme a v zmluvne dohodnutých podmienkach.

Názory

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Techmont Mochovce, Spol. S R.O.!

Viete Techmont Mochovce, Spol. S R.O.? Potom podeľte svoj názor.

Tagy

Kľúčové slová:

Stavebné Práce, Strojárenstvo, Energetika, Zváranie, Údržba, Montážne Práce, Generátory, Transformátory, Sprostredkovanie Obchodu, Skladové Hospodárstvo, Potrubné Rozvody, Montáž Technologických Zariadení, Servisné Opravy, Jadrová Elektráreň, Rekonštrukcie Potrubných Rozvodov, Vzduchový Kompresor, Atomova Elektraren, Vykonávanie Konštrukčných Prác V Energetike, Poradenská Činnosť V Oblasti Montáže, Jadrova Energetika, Revízie Armatúr Typu "A" Pre Jadrovú Energetiku