Techmont Mochovce, Spol. S R.o., Levice

Názov:
Techmont Mochovce, Spol. S R.o.
Adresa:
Bernolákova 16
PSČ / miesto:
934 01 Levice
Kraj:
Nitriansky Kraj
Telefon:
00421 36 6317 747
Fax:
00421 36 6317 747
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Vážení obchodní partneri, spoločnosť TECHMONT MOCHOVCE, spol. s r.o., ktorá sa Vám predstavuje bola založená v roku 1998. Hlavným výrobným zameraním podniku sú montáže technologických a energetických zariadení, montážne práce, zámočnícke, zváračské a potrubárske práce.
Firma je založená aj so zámerom využitia existujúcich výrobných kapacít v strojárskej oblasti. Na uskutočnenie výrobných zámerov je k dispozícii výrobná hala, v ktorej je možné realizovať kovoobrábacie, zámočnícke, zváračské a ďalšie práce.
Svojimi montážnymi a dodávateľskými kapacitami sa podieľala na montážno - dodávateľských prácach v chemickom, plynárenskom, potravinárskom, strojárenskom a energetickom priemysle.

Pridajte obrázky

Popis spoločnosti
Základná filozofia podnikateľského subjektu a následné uskutočňovanie podnikateľských aktivít je zameraná na montážnu a výrobnú činnosť v oblasti strojárenstva a energetiky. Vlastné riadenie výroby a následná realizácia produktov predstavuje systém, ktorý obsahuje komplex prostriedkov výpočtovej techniky, technologické zariadenia, kontrolu a kvalitu, medzioperačnú manipuláciu, skladové hospodárstvo. Naši pracovníci majú bohaté skúsenosti z montážnych prác v SES a.s.
Tlmače, kde vykonávali montážne práce na energetických zariadeniach po celej bývalej ČSSR. Pred uvedením I.
bloku v EMO vykonávali repasné práce armatúr. Všetky uvedené skutočnosti nás oprávňujú ponúkať svoje služby s tým, že sme pripravení Vaše požiadavky splniť v požadovanej kvalite, v dohodnutom časovom harmonograme a v zmluvne dohodnutých podmienkach.

Kľúčové slová:

Stavebné Práce, Generátory, Montážne Práce, Transformátory, Potrubné Rozvody, Atomova Elektraren

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Techmont Mochovce, Spol. S R.o.!

Viete Techmont Mochovce, Spol. S R.o.? Potom podeľte svoj názor.