ELEKTROCONNECT s.r.o., Gelnica

Adresa:
Hlavná 146
PSČ / miesto:
075 01 Gelnica
Kraj:
Košický Kraj
Telefon:
053 417 3001
Fax:
053 417 30 99
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Spoločnosť Elektroconnect s.r.o. je súčasťou francúzskeho koncernu NEXANS, divízie NEXANS AUTOELECTRIC. Firma sa zaoberá výrobou káblov a káblových zväzkov pre automobilový priemysel, je dodávateľom takých značiek ako je napr.
BMW, Opel alebo Daimler Chrysler. Na prelome rokov 1990 - 2000 sa firma etablovala na americkom kontinente a v Rumunsku.
V minulých rokoch rozvíjala ďalšie expanzné aktivity výrobných kapacít prostredníctvom výrobných závodov na Slovensku, v Česku, Číne, na Ukrajine a v Tunise. Firma zamestnáva v centrále a vo svojich 98 výrobných závodoch po celom svete cca 4 000 zamestnancov.

Popis spoločnosti
Spoločnosť sa za päť rokov svojej činnosti pevne etablovala vo východoslovenskom regióne a dosahuje dobré hospodárske výsledky. Doterajšou činnosťou si vytvorila predpoklady na úspešnú realizáciu svojich podnikateľských aktivít aj v budúcom období. Cieľom spoločnosti je osamostatnenie a rozšírenie závodu v Trebišove.
Realizáciou tohto cieľa vytvorí spoločnosť podmienky na stabilizáciu pracovných miest v trebišovskom regióne. Spoločnosť Elektroconnect vyrába kábelové zväzky do áut pre týchto zákazníkov: VW, BMW, Bentley, Rolls Royce, Mc Laren, Jaguar, Lamborghini, Audi.
Spoločnosť postupne rozširovala sortiment služieb tak, aby vyhovela rastúcim požiadavkam svojich zákazníkov a aby si zároveň upevnila miesto na trhu dodávateľov automobilového priemyslu na trhu vo svete.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre ELEKTROCONNECT s.r.o.!

Viete ELEKTROCONNECT s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.