Elektroconnect S.R.O., Gelnica

Hlavná 146
075 01 Gelnica
Košický Kraj
Telefón:
053 417 3001 Volať
Fax:
053 417 30 99
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu

Orientácia

Popis

Spoločnosť Elektroconnect s.r.o. je súčasťou francúzskeho koncernu NEXANS, divízie NEXANS AUTOELECTRIC. Firma sa zaoberá výrobou káblov a káblových zväzkov pre automobilový priemysel, je dodávateľom takých značiek ako je napr.
BMW, Opel alebo Daimler Chrysler. Na prelome rokov 1990 - 2000 sa firma etablovala na americkom kontinente a v Rumunsku.
V minulých rokoch rozvíjala ďalšie expanzné aktivity výrobných kapacít prostredníctvom výrobných závodov na Slovensku, v Česku, Číne, na Ukrajine a v Tunise. Firma zamestnáva v centrále a vo svojich 98 výrobných závodoch po celom svete cca 4 000 zamestnancov.

Popis spoločnosti
Spoločnosť sa za päť rokov svojej činnosti pevne etablovala vo východoslovenskom regióne a dosahuje dobré hospodárske výsledky. Doterajšou činnosťou si vytvorila predpoklady na úspešnú realizáciu svojich podnikateľských aktivít aj v budúcom období. Cieľom spoločnosti je osamostatnenie a rozšírenie závodu v Trebišove.
Realizáciou tohto cieľa vytvorí spoločnosť podmienky na stabilizáciu pracovných miest v trebišovskom regióne. Spoločnosť Elektroconnect vyrába kábelové zväzky do áut pre týchto zákazníkov: VW, BMW, Bentley, Rolls Royce, Mc Laren, Jaguar, Lamborghini, Audi.
Spoločnosť postupne rozširovala sortiment služieb tak, aby vyhovela rastúcim požiadavkam svojich zákazníkov a aby si zároveň upevnila miesto na trhu dodávateľov automobilového priemyslu na trhu vo svete.

Názory

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Elektroconnect S.R.O.!

Viete Elektroconnect S.R.O.? Potom podeľte svoj názor.

Tagy

Kľúčové slová:

Auto Moto, Náhradné Autosúciastky, Elektroinštalacný Materiál, Elektrosúciastky Materiál, Autoelektronika, Výroba Autosúciastok, Elektrosúciastky Výroba, Diely Pre Automobilový Priemysel, Autoelekronika Výroba, Kábelové Zväzky Do Áut