Reštaurácia Stop, Galanta

Školská 758/1
924 01 Galanta
Trnavský Kraj
Telefón:
031 7802 232 Volať
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu

Verejný program

pondelok
8:30 – 22:00
utorok
8:30 – 22:00
streda
8:30 – 22:00
štvrtok
8:30 – 22:00
piatok
Zatvorené
sobota
8:30 – 22:00
nedeľa
Zatvorené

Zatvorené

Otváracie hodiny od Reštaurácia Stop

Popis

Ponúkame Vám možnosť usporiadania rodinných a firemných osláv v nových priestoroch Reštaurácie STOP. Samostatná budova CiyClub&Garden je otvorená iba na objednávku, takže celá oslava prebieha v absolútnom súkromí, bez prístupu verejnosti. V letnom období je k dispozícii aj veľká záhrada so záhradným barom a terasou.

Popis spoločnosti
Zabezpečujeme kompletný servis pre firmy aj jednotlivcov: jedlá teplej a studenej kuchyne v našej reštaurácii alebo na ktoromkoľvek Vami vybranom mieste, / park, rodinný dom, kultúrne strediská, športové haly, atď./ či už jednoduché - klasické jedlá alebo špeciality medzinárodnej kuchyne, pečené prasiatko, kačice, husy, studené misy, kanapky, čokoládové fontány, miešané nápoje, živá hudba, DJ na všetky rodinné a spoločenské slávnosti krstiny, prvé sv. prijímanie, birmovky, stužkové, promócie, svadby, plesy, životné jubileá, kary.

Orientácia

Názory

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Reštaurácia Stop!

Viete Reštaurácia Stop? Potom podeľte svoj názor.

Tagy

Kľúčové slová:

Reštaurácia, Terasa, Romantické Posedenie, Svadby, Jedlo, Catering, Obed, Kaviaren, Predjedlá, Koktail Bar, Ryby, Ranajky, Polievky, Dezerty, Napoje, Bezmäsité Jedlá, Vína, Alkolicke Napoje, Jedlá Na Objednávku, Nealkolicke Napoje, Teplé Jedlá