Štúdio Nádej, N.O., Bratislava

Cablkova 3
821 04 Bratislava
Bratislavský Kraj
Telefón:
02/4363 3181 Volať
Fax:
02/4341 5503
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu

Orientácia

Popis

Štúdio Nádej, neinvestičný fond bol založený 29. novembra 2001 ako nezisková, všeobecno-prospešná organizácia. Od 1. novembra 2005 sa pretransformoval na neziskovú organizáciu.
Od 1. mája 2010 sme sa stali plátcami DPH. Zriaďovateľom je Cirkev adventistov siedmeho dňa, Slovenské združenie.
Prostredníctvom médií ponúkame ľuďom životne dôležité rady v telesnej, duševnej, duchovnej a spoločenskej oblasti. Týmito snahami chceme prispievať k zlepšeniu medziľudských vzťahov, znižovaniu kriminality a viesť ľudí k pozitívnemu mysleniu.

Popis spoločnosti
Naše prvé projekty boli zrealizované v kancelárskych priestoroch, ktoré vôbec nespĺňali požiadavky profesionálneho štúdia. V roku 1998 sme pripravovali v rámci celosvetového evanjelizačného satelitného programu NET98 slovenskú textovú grafiku a distribúciu viac ako 1000 videokaziet. O rok neskôr, v ďalšom evanjelizačnom programe NET99, sme okrem grafických úprav nahrávali slovenský simultánny preklad, následne kopírovali niekoľko desiatok sád videokaziet a distribuovali ich do rôznych miest Slovenska.
Jednotlivé relácie prijímané prostredníctvom satelitu boli digitálne spracované a do troch dní distribuované. Napriek provizórnemu prostrediu a poloprofesionálnej technike, boli výsledky vynikajúce.
Po založení štúdia ako právnickeho subjektu sme súčasne dostali priestory a financie na vybudovanie profesionálneho štúdia. Práce sme začali realizovať na jeseň roku 2001.

Názory

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Štúdio Nádej, N.O.!

Viete Štúdio Nádej, N.O.? Potom podeľte svoj názor.

Facebook YouTube

Tagy

Kľúčové slová:

Grafické Štúdiá, Kopírovanie, Grafický Design, Hudobné Vydavateľstvá, Masteringové Štúdiá, Predaj Cd, Televízne Spoločnosti, Prednášky, Videostrih, Biblické Príbehy, Simultánny Preklad