eurobazar, s.r.o., Bánovce Nad Bebravou

Ulica
Andreja Kmeťa 511
PSČ / miesto:
957 01 Bánovce Nad Bebravou
Krajina:
Trenciansky Kraj
Telefón:
038 / 760 10 10 Volať
Fax:
038 / 760 13 13
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Oznamovať zmena údajov| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Eurobazar.sk odštartoval v septembri 2003 a od svojho vzniku sa stal úspešným prevádzkovateľom automobilovej burzy na internete. Prvoradou prednosťou tejto formy kúpy a predaja ojazdených vozidiel je skutočnosť, že ponúkaný automobil ihneď môžete vidieť na fotografii. Tá je súčasťou inzerátu. Eurobazar.sk je prístupný obchodníkom z celej Európy, ale aj súkromným osobám. Na možnosť inzerovať v eurobazar.sk upozorňujeme potencionálnych klientov aj prostredníctvom tlače v jednotlivých krajinách EÚ.
Eurobazar.sk venuje zvláštnu pozornosť cene a kvalite ponúkaných vozidiel. Eurobazar.sk je dynamicky sa rozvíjajúcim serverom, ktorý sa bude snažiť aj v budúcnosti udržať si vašu priazeň, okrem iného, i pravidelným zlepšovaním ponúkaného servisu. Rýchlosť a vysoká pravdepodobnosť predaja prostredníctvom eurobazar.sk je takmer zaručená najmä z toho dôvodu, že eurobazar.sk je v SR jediným serverom svojho druhu s fotoinzerciou a prepojením na predávajúcich a kupujúcich takmer z celej Európy. Nenájdete lepšie miesto k predaju a kúpe vášho auta.
Veľká reklamná kampaň - eurobazar.sk investuje značné finančné prostriedky do reklamnej kampane, čo taktiež veľmi zvyšuje pravdepodobnosť predaja či kúpy vášho auta. Poradenská služba - s predajom áut máme bohaté skúsenosti a tak vám môžeme poradiť so stanovením predajnej ceny, ktorá zodpovedá tržným cenám.

Názory

Buďte prvý kto napíše recenziu pre eurobazar, s.r.o.!

Viete eurobazar, s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.