Eurobazar, S.R.O., Bánovce Nad Bebravou

Andreja Kmeťa 511
957 01 Bánovce Nad Bebravou
Trenciansky Kraj
Telefón:
038 / 760 10 10 Volať
Fax:
038 / 760 13 13
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu

Verejný program

pondelok
8:00 – 16:00
utorok
8:00 – 16:00
streda
8:00 – 16:00
štvrtok
8:00 – 16:00
piatok
8:00 – 16:00
sobota
Zatvorené
nedeľa
Zatvorené

Zatvorené

Otváracie hodiny od Eurobazar, S.R.O.

Popis

Eurobazar.sk odštartoval v septembri 2003 a od svojho vzniku sa stal úspešným prevádzkovateľom automobilovej burzy na internete. Prvoradou prednosťou tejto formy kúpy a predaja ojazdených vozidiel je skutočnosť, že ponúkaný automobil ihneď môžete vidieť na fotografii. Tá je súčasťou inzerátu. Eurobazar.sk je prístupný obchodníkom z celej Európy, ale aj súkromným osobám. Na možnosť inzerovať v eurobazar.sk upozorňujeme potencionálnych klientov aj prostredníctvom tlače v jednotlivých krajinách EÚ.
Eurobazar.sk venuje zvláštnu pozornosť cene a kvalite ponúkaných vozidiel. Eurobazar.sk je dynamicky sa rozvíjajúcim serverom, ktorý sa bude snažiť aj v budúcnosti udržať si vašu priazeň, okrem iného, i pravidelným zlepšovaním ponúkaného servisu. Rýchlosť a vysoká pravdepodobnosť predaja prostredníctvom eurobazar.sk je takmer zaručená najmä z toho dôvodu, že eurobazar.sk je v SR jediným serverom svojho druhu s fotoinzerciou a prepojením na predávajúcich a kupujúcich takmer z celej Európy. Nenájdete lepšie miesto k predaju a kúpe vášho auta.
Veľká reklamná kampaň - eurobazar.sk investuje značné finančné prostriedky do reklamnej kampane, čo taktiež veľmi zvyšuje pravdepodobnosť predaja či kúpy vášho auta. Poradenská služba - s predajom áut máme bohaté skúsenosti a tak vám môžeme poradiť so stanovením predajnej ceny, ktorá zodpovedá tržným cenám.

Orientácia

Názory

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Eurobazar, S.R.O.!

Viete Eurobazar, S.R.O.? Potom podeľte svoj názor.

Facebook

Tagy

Kľúčové slová:

Auto Moto, Autobazáre, Leasing, Nákladné Autá, Úžitkové Autá, Leasing Auto Moto, Predaj Nákladných Automobilov, Predaj Ojazdených Osobných, Autobazár Nákladných Áut