eurobazar, s.r.o., Bánovce Nad Bebravou

Názov:
eurobazar, s.r.o.
Adresa:
Andreja Kmeťa 511
PSČ / miesto:
957 01 Bánovce Nad Bebravou
Kraj:
Trenciansky Kraj
Telefon:
038 / 760 10 10
Mobil:
0911 111 222
Fax:
038 / 760 13 13
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Eurobazar.sk odštartoval v septembri 2003 a od svojho vzniku sa stal úspešným prevádzkovateľom automobilovej burzy na internete. Prvoradou prednosťou tejto formy kúpy a predaja ojazdených vozidiel je skutočnosť, že ponúkaný automobil ihneď môžete vidieť na fotografii. Tá je súčasťou inzerátu. Eurobazar.sk je prístupný obchodníkom z celej Európy, ale aj súkromným osobám. Na možnosť inzerovať v eurobazar.sk upozorňujeme potencionálnych klientov aj prostredníctvom tlače v jednotlivých krajinách EÚ.
Eurobazar.sk venuje zvláštnu pozornosť cene a kvalite ponúkaných vozidiel. Eurobazar.sk je dynamicky sa rozvíjajúcim serverom, ktorý sa bude snažiť aj v budúcnosti udržať si vašu priazeň, okrem iného, i pravidelným zlepšovaním ponúkaného servisu. Rýchlosť a vysoká pravdepodobnosť predaja prostredníctvom eurobazar.sk je takmer zaručená najmä z toho dôvodu, že eurobazar.sk je v SR jediným serverom svojho druhu s fotoinzerciou a prepojením na predávajúcich a kupujúcich takmer z celej Európy. Nenájdete lepšie miesto k predaju a kúpe vášho auta.
Veľká reklamná kampaň - eurobazar.sk investuje značné finančné prostriedky do reklamnej kampane, čo taktiež veľmi zvyšuje pravdepodobnosť predaja či kúpy vášho auta. Poradenská služba - s predajom áut máme bohaté skúsenosti a tak vám môžeme poradiť so stanovením predajnej ceny, ktorá zodpovedá tržným cenám.

Pridajte obrázky

Kľúčové slová:

Auto Moto, Autobazáre, Úžitkové Autá, Leasing Auto Moto, Predaj Ojazdených Osobných

Ekonomické informácie

IČO
44 823 291

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre eurobazar, s.r.o.!

Viete eurobazar, s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.