KONTRAKTING KROV HROU s.r.o., Žilina

Adresa:
Dolné Rudiny 1
PSČ / miesto:
010 01 Žilina
Kraj:
Žilinský Kraj
Telefon:
041 724 77 32
Fax:
041 724 36 02
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Sme skupina KONTRATING (Kontrakting krov hrou, s.r.o., Kontrakting stavebné montáže s.r.o., IKS, s.r.o.), ktorá aktívne pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu od roku 1991. Naším produktom sú stavby z dreva alebo ich konštrukčné časti stavieb - väzníky, stĺpy, nosníky. Podľa požiadavky odberateľa - architekta, investora či stavebnej firmy navrhneme a dodáme konštrukciu vyrobenú z dreva.
Ovládame dostupné a moderné technológie a presadzujeme návrat k drevu ako základnému konštrukčnému materiálu. Našimi výrobkami sú väzníky, krovy, strechy a stavby z dreva.
Staviame stĺpikové konštrukcie, konštrukcie z veľkoplošných panelov a aj skeletové stavby z lepeného lamelového dreva. Navrhujeme a staviame konštrukcie nizkoenergetických a pasívnych stavieb.


Popis spoločnosti
Od roku 1995 z neho navrhujeme väzníky, krovy, strechy a iné nosné konštrukcie stavieb. Pôvodnú technológiu priehradových väzníkov spájaných kovovými spojkami sme postupne rozšírili o ďalšie spôsoby uplatnenia dreva pri stavbe objektov pozemného staviteľstva. Dnes vieme navrhnúť a vyrobiť montovanú stavbu z priehradovej, stĺpikovej, panelovej či skeletovej konštrukcie. Ako základný materiál používame rastlé drevo príslušnej pevnostnej triedy, lepené lamelové drevo, či materiály typu KVH, BSH, duo-trio balken a veĺkoplošné materiály.
Dodávame klasické viazané krovy vyrobené na moderných NC strojoch. Vyrábané prvky môžeme vo výrobnom závode doplniť tepelnou izoláciou a prípadnými ďalšími súvisiacimi konštrukciami podľa požiadaviek odberateľa. Navrhujeme, vyrábame a montujeme konštrukcie pre drevené montované pasívne domy.
Výrobky dodávame stavebno-montážnym firmám alebo ich, v rámci našej skupiny, montujeme vlastnou montážnou kapacitou. Sme pripravení splniť každú požiadavku na výrobu, montáž a kompletnú dodávku drevenej konštrukcie alebo stavby podľa Vašich predstáv.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre KONTRAKTING KROV HROU s.r.o.!

Viete KONTRAKTING KROV HROU s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.