Sapa Profily a.s., Žiar Nad Hronom

Názov:
Sapa Profily a.s.
Adresa:
Na Vartičke 7
PSČ / miesto:
965 01 Žiar Nad Hronom
Kraj:
Banskobystrický Kraj
Telefon:
+421-45-601-5001
Fax:
+421-45-601-5003
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Spoločnosť Sapa Profily a.s., so sídlom v Žiari nad Hronom, je tradičným slovenským výrobcom a dodávateľom hliníkových lisovaných profilov. História spoločnosti siaha do 60-tych rokov minulého storočia. Dlhoročné skúsenosti a know-how nadobudnuté za dlhé obdobie pôsobenia sú premietnuté do výrobkov, ktoré sú zárukou kvality a spokojnosti. Sapa Profily stavia na svojich zamestnancoch, na ich ľudskom, flexibilnom a odbornom prístupe k riešeniu potrieb a požiadaviek zákazníkov. Sme súčasťou veľkej medzinárodnej spoločnosti Sapa Profily je súčasťou medzinárodnej priemyselnej skupiny Sapa, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom profilov, stavebných konštrukčných systémov a pások pre výmenníky tepla z ľahkého kovu - hliníka.

Pridajte obrázky

Popis spoločnosti v angličtine
Sapa Profily a.s. based in Žiar nad Hronom, is a traditional Slovak manufacturer and supplier of aluminium extruded profiles. Its history dates back to the 60s of last century.
Comprehensive expertise and know-how gained over long years of experiences allow us to manufacture products that give customers quality and satisfaction. Sapa Profily relies on its employees and their human, flexible and professional approach to meet customer's needs and requirements.
We are part of a large international corporation Sapa Profily is a subsidiary of industrial Sapa Group, which develops, manufactures and markets value-added profiles, profile-based building systems and heat exchanger strip in the light-weight material aluminium since 1963.

Kľúčové slová:

Hutníctvo, Strojárenstvo, Strojárstvo, Strojárenský Priemysel, Kovové Výrobky, Priemyselné Vybavenie, Výroba Kovových Výrobkov, Obrábanie Kovov, Hliníkové Profily, Ostatné Kovy, Anodická Oxidácia

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Sapa Profily a.s.!

Viete Sapa Profily a.s.? Potom podeľte svoj názor.