Restaurant WELYA, Štúrovo

Adresa:
Pri Starej Pošte 1
PSČ / miesto:
943 01 Štúrovo
Kraj:
Nitriansky Kraj
Telefon:
036 7577 700
Mobil:
+421 911 667 884
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované 2 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Penzión WELYA v Štúrove je postavený na mieste kde v období okolo roku 1770 bol hostinec s ubytovaním a prepriahacia stanica pre dostavníky a poštových kuriérov. Priestory dnešného nádvoria penziónu ladené v mediteranskom duchu, boli súčasťou niekdajšej stredovekej obchodnej cesty Viedeň, Bratislava, Trnovec, Dvory, Párkány, Ostrihom, Buda. Welya sa nachádza len 200 m od mostu Márie Valérie v Štúrove, a rovnako 200m od termálneho kúpaliska VADAŠ.
Ponúkame ubytovanie v deviatich 2-lôžkových izbách, dvoch 3-lôžkových izbách a v dvoch apartmánoch (v menšom sú 3 pevné lôžka + prístelok, vo väčšom sú 4 pevné lôžka + prístelok). Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, televízorom a možnosťou bezdrôtového pripojenia na internet (WI-FI).
V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky.


Popis spoločnosti
Na recepcii penziónu WELYA nemáme nepretržitú službu, evidenciu hostí ako aj objednávky rezervácií vykonávame denne od 8 hodiny do 21 hodiny. Raňajky podávame v reštaurácií od 7 hod. do 9 hod. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, televízorom a možnosťou bezdrôtového pripojenia na internet (WI-FI). V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky.
Ponúkame realizáciu rôznych spoločenských akcií: oslavy narodenín, stretávky, svadby (do 40 ľudí ). V letnom období je možnosť posedenia na dvore (180 miest). Od pondelka do piatku ponúkame pre ubytovaných hostí ako aj miestnych obyvateľov, podnikateľov alebo ich zamestnancom 3 druhy obedového menu vrátane polievky. Kým rodičia si vychutnajú dobrú kávu, deti sa môžu hrať na detskom ihrisku.
Okrem toho Vám ponúkame domáce pagáče a štrúdľu. K dispozícii je aj letné posedenie vo dvore.Ponúkame realizáciu rôznych spoločenských akcií: oslavy narodenín, stretávky, svadby (do 40 ľudí).
Popis spoločnosti v angličtine
WELYA panzió éppen azon a helyen épült meg, ahol 1770-ben egy szállás-vendéglő ált, mely egyaránt postakocsi befutó álomásként is üzemelt. A panzió udvara modern de ugyanakkor meditterán stílusban épült meg, mely a középkorban fontos üzleti útvonala volt Bécsből, Párkány és Esztergomon keresztül, egészen Budáig. Szálláshelyünk mindössze 200 m távolságra van a Mária Valéria hídtól Párkányban, és ugyanúgy 200 m távolra a Párkányi VADAŠ termálfürdőtől. A vendégek rendelkezére kilenc 2-ágyas, kettő 3-ágyas szoba és kettő lakosztály áll (a kissebben 3 ágy és a nagyobban 4 ágy található + 1 pótágy). A szobák saját szociális helységgel vannak berendezve, televízió készülékkel vannak ellátva, légkondicionáltak, és lehetőség van vezetéknélküli internetes WI-FI kapcsolatra is.
A szállás ára tartalmazza a reggelit. Területeink alkalmassak külömböző közosségi rendezvények lebonyolítására is mint: születésnapok, iskolai találkozók, lakodalmak stb. (40 fő-ig). Nyári, vagy arra alkalmas időszakokban a teraszunk kb 180 fő részére kellemes környezetben nyújt ülőhelyet.
Amíg a szülők a kávéjukat fogyasztják, a gyermekek az udvaron lévő játszótéren játszhatnak. Saját házikészitményű pogácsát és rétest szolgálunk fel. Ezt mindent közvetlen.

Ekonomické informácie

IČO
45 629 943
IČ DPH
2023075010

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Restaurant WELYA!

Viete Restaurant WELYA? Potom podeľte svoj názor.