Andrea Shop S.R.O.Šamorín

Bratislavská Cesta 1200/35B
931 01 Šamorín
Trnavský Kraj
Telefón:
+42131 590 18 18 Volať
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu

Verejný program

pondelok
9:00 – 18:00
utorok
9:00 – 18:00
streda
9:00 – 18:00
štvrtok
9:00 – 18:00
piatok
9:00 – 18:00
sobota
8:30 – 12:00
nedeľa
Zatvorené

Zatvorené

Otváracie hodiny od Andrea Shop S.R.O.Šamorín

Popis

Široký sortiment tovaru a služieb bielej aj čiernej techniky. Počítače a príslušenstvo, Apple Macintosh. Kvalitné služby a kvalitný značkový sortiment.

Popis spoločnosti
Na začiatku 90-tych rokov bola spoločnosť ANDREA SHOPR jednou z prvých spoločností, ktoré začali distribuovať spotrebnú elektroniku od renomovaných svetových výrobcov (SONY, PANASONIC, PHILIPS, ELECTROLUX, WHIRLPOOL a mnohé iné). Sieť predajní ANDREA SHOPR ponúka široký sortiment kvalitných produktov známych značiek v kategóriách čiernej, bielej a IT techniky a okrem toho poskytuje aj rozsiahle spektrum služieb pre zákazníkov, ako napr. garancia najnižšej ceny, predaj na splátky, PC klinika, predaj cez Internet, možnosť okamžitej výmeny tovaru, ekologická likvidácia starých spotrebičov, odvoz a montáž tovaru a mnohé ďalšie služby.

Orientácia

Názory

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Andrea Shop S.R.O.Šamorín!

Viete Andrea Shop S.R.O.Šamorín? Potom podeľte svoj názor.

Facebook

Tagy

Kľúčové slová:

Počítače, Fotoaparáty, Domáce Spotrebiče, Komunikačná Technika, Video Technika, Televízory, Mobilné Telefóny, Vysávače, Chladničky, Digitálne Fotoaparáty, Telekomunikačná Technika, Predaj Fotoaparátov, Čierna Technika, Videotechnika, Navigácie, Autorádia, Dvd Prehrávače, Kuchynské Roboty, Sušičky Prádla, Herne Konzoly, Elektrické Zubné Kefky, Biela Technika