Kysucké pekárne a.s., Čadca

Adresa:
A. Hlinku 2541
PSČ / miesto:
022 01 Čadca - Cadca
Kraj:
Žilinský Kraj
Telefon:
+421 (41) 430 23 20
Fax:
+421 (41) 430 23 29
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Kysucké pekárne, a.s. a Senické a skalické pekárne, a.s. sú najväčšie pekárske spoločnosti na Kysuciach a na Záhorí.
Patrime k popredným spoločnostiam v pekárskom odvetví na Slovensku. Sme silné potravinárske spoločnosti s modernou technológiou a tradíciou, ktorú naši predchodcovia začali budovať už pred niekoľkými desaťročiami.
Akciové spoločnosti zamestnávajúc viac ako 400 ľudí Vám ponúkajú široký sortiment pekárskych, cukrárskych a pečivárskych výrobkov. Základom je rozsiahla ponuka čerstvého pečiva.


Popis spoločnosti
Naši pracovníci podľa osvedčených receptúr denne pripravujú chutné a kvalitné pečivo, chlieb a samozrejme lahodné zákusky, pečivárske výrobky. Všetky tieto dobroty pripravujú profesionáli z tých najlepších surovín a ingredencií. Investovali sme do kvalitných technológií, ktoré spoločne s profesionálnym prístupom našich odborníkov sú garantom vysokej a stálej kvality výrobkov. Kvalitný informačný systém, prepracovaná distribúcia a obalový program na špičkovej úrovni nám umožňujú splnenie bežných ale aj náročných, špecifických požiadaviek našich zákazníkov. Výsledkom je remeselná zručnosť, tradičná chuť a kvalita našich výrobkov predávajúcich pod značkou Vilija. Naše spoločnosti umožňujú širokej verejnosti, našim obchodným partnerom vybrať si z bohatej ponuky čerstvých a trvanlivých pekárskych, cukrárskych a pečivárskych výrobkov.
Našim cieľom je predovšetkým spokojný zákazník, snažíme sa uspokojovať Vaše potreby a želania. Aj vďaka tomu sme schopný sa naďalej rozvíjať a reagovať na nové podmienky na náročnom trhu. Uacute; spech našich kvalitných a chutných výrobkov je podporovaný obchodnou značkou Vilija. Vilija v staroslovenčine znamená Štedrý deň, Vianoce. My Vám ňou garantujeme štedrú ponuku našich výrobkov na Vašom stole po celý rok.
S výrobkami pod značkou Vilija sa môžete stretnúť nielen na Kysuciach a Záhorí, ale aj na celom Slovensku a niektoré druhy putujú aj do zahraničia. Snažíme sa pre Vás pripravovať výrobky podľa vašej chuti a požiadaviek. Veríme, že Vás táto ucelená ponuka osloví a uspokojí

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Kysucké pekárne a.s.!

Viete Kysucké pekárne a.s.? Potom podeľte svoj názor.