Kysucké Pekárne A.S., Čadca

A. Hlinku 2541
022 01 Čadca - Cadca
Žilinský Kraj
Telefón:
+421 (41) 430 23 20 Volať
Fax:
+421 (41) 430 23 29
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu

Orientácia

Popis

Kysucké pekárne, a.s. a Senické a skalické pekárne, a.s. sú najväčšie pekárske spoločnosti na Kysuciach a na Záhorí.
Patrime k popredným spoločnostiam v pekárskom odvetví na Slovensku. Sme silné potravinárske spoločnosti s modernou technológiou a tradíciou, ktorú naši predchodcovia začali budovať už pred niekoľkými desaťročiami.
Akciové spoločnosti zamestnávajúc viac ako 400 ľudí Vám ponúkajú široký sortiment pekárskych, cukrárskych a pečivárskych výrobkov. Základom je rozsiahla ponuka čerstvého pečiva.

Popis spoločnosti
Naši pracovníci podľa osvedčených receptúr denne pripravujú chutné a kvalitné pečivo, chlieb a samozrejme lahodné zákusky, pečivárske výrobky. Všetky tieto dobroty pripravujú profesionáli z tých najlepších surovín a ingredencií. Investovali sme do kvalitných technológií, ktoré spoločne s profesionálnym prístupom našich odborníkov sú garantom vysokej a stálej kvality výrobkov. Kvalitný informačný systém, prepracovaná distribúcia a obalový program na špičkovej úrovni nám umožňujú splnenie bežných ale aj náročných, špecifických požiadaviek našich zákazníkov. Výsledkom je remeselná zručnosť, tradičná chuť a kvalita našich výrobkov predávajúcich pod značkou Vilija. Naše spoločnosti umožňujú širokej verejnosti, našim obchodným partnerom vybrať si z bohatej ponuky čerstvých a trvanlivých pekárskych, cukrárskych a pečivárskych výrobkov.
Našim cieľom je predovšetkým spokojný zákazník, snažíme sa uspokojovať Vaše potreby a želania. Aj vďaka tomu sme schopný sa naďalej rozvíjať a reagovať na nové podmienky na náročnom trhu. Uacute; spech našich kvalitných a chutných výrobkov je podporovaný obchodnou značkou Vilija. Vilija v staroslovenčine znamená Štedrý deň, Vianoce. My Vám ňou garantujeme štedrú ponuku našich výrobkov na Vašom stole po celý rok.
S výrobkami pod značkou Vilija sa môžete stretnúť nielen na Kysuciach a Záhorí, ale aj na celom Slovensku a niektoré druhy putujú aj do zahraničia. Snažíme sa pre Vás pripravovať výrobky podľa vašej chuti a požiadaviek. Veríme, že Vás táto ucelená ponuka osloví a uspokojí

Názory

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Kysucké Pekárne A.S.!

Viete Kysucké Pekárne A.S.? Potom podeľte svoj názor.

Stiahnuť

uploadedfiles/11102542_494

KYSUCKÉ PEKÁRNE A.S.

PDF od 15. 11. 2011 - 1430 KB
Stiahnuť súbor

Tagy

Kľúčové slová:

Potraviny, Nápoje, Cukrovinky, Výroba Potravín, Cukrárenská Výroba, Pecivo, Zákusky, Rozbalit Potraviny, Cukrárske Výrobky, Pekárstvo, Svadobné Torty Výroba, Cukrárstvo, Pecenie Chleba, Predaj Torty, Výrobou Cesta