Kysucké pekárne a.s., Čadca

Názov:
Kysucké pekárne a.s.
Adresa:
A. Hlinku 2541
PSČ / miesto:
022 01 Čadca - Cadca
Kraj:
Žilinský Kraj
Telefon:
+421 (41) 430 23 20
Fax:
+421 (41) 430 23 29
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Kysucké pekárne, a.s. a Senické a skalické pekárne, a.s. sú najväčšie pekárske spoločnosti na Kysuciach a na Záhorí.
Patrime k popredným spoločnostiam v pekárskom odvetví na Slovensku. Sme silné potravinárske spoločnosti s modernou technológiou a tradíciou, ktorú naši predchodcovia začali budovať už pred niekoľkými desaťročiami.
Akciové spoločnosti zamestnávajúc viac ako 400 ľudí Vám ponúkajú široký sortiment pekárskych, cukrárskych a pečivárskych výrobkov. Základom je rozsiahla ponuka čerstvého pečiva.


Pridajte obrázky

Popis spoločnosti
Naši pracovníci podľa osvedčených receptúr denne pripravujú chutné a kvalitné pečivo, chlieb a samozrejme lahodné zákusky, pečivárske výrobky. Všetky tieto dobroty pripravujú profesionáli z tých najlepších surovín a ingredencií. Investovali sme do kvalitných technológií, ktoré spoločne s profesionálnym prístupom našich odborníkov sú garantom vysokej a stálej kvality výrobkov. Kvalitný informačný systém, prepracovaná distribúcia a obalový program na špičkovej úrovni nám umožňujú splnenie bežných ale aj náročných, špecifických požiadaviek našich zákazníkov. Výsledkom je remeselná zručnosť, tradičná chuť a kvalita našich výrobkov predávajúcich pod značkou Vilija. Naše spoločnosti umožňujú širokej verejnosti, našim obchodným partnerom vybrať si z bohatej ponuky čerstvých a trvanlivých pekárskych, cukrárskych a pečivárskych výrobkov.
Našim cieľom je predovšetkým spokojný zákazník, snažíme sa uspokojovať Vaše potreby a želania. Aj vďaka tomu sme schopný sa naďalej rozvíjať a reagovať na nové podmienky na náročnom trhu. Uacute; spech našich kvalitných a chutných výrobkov je podporovaný obchodnou značkou Vilija. Vilija v staroslovenčine znamená Štedrý deň, Vianoce. My Vám ňou garantujeme štedrú ponuku našich výrobkov na Vašom stole po celý rok.
S výrobkami pod značkou Vilija sa môžete stretnúť nielen na Kysuciach a Záhorí, ale aj na celom Slovensku a niektoré druhy putujú aj do zahraničia. Snažíme sa pre Vás pripravovať výrobky podľa vašej chuti a požiadaviek. Veríme, že Vás táto ucelená ponuka osloví a uspokojí

Kľúčové slová:

Potraviny, Nápoje, Cukrovinky, Výroba Potravín, Cukrárenská Výroba, Pecivo, Zákusky, Rozbalit Potraviny, Cukrárske Výrobky, Pekárstvo, Cukrárstvo, Svadobné Torty Výroba, Výrobou Cesta, Predaj Torty, Pecenie Chleba

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Kysucké pekárne a.s.!

Viete Kysucké pekárne a.s.? Potom podeľte svoj názor.