Hotel Tatra inn., Čadca

Adresa:
Palárikova 99
PSČ / miesto:
022 01 Čadca
Kraj:
Žilinský Kraj
Mobil:
+421 903 530 907
Web stránka:
E-mail:
Odoslať správu
Recenzia
Aktualizované teraz mesiac | Táto je moja firma| Nahlásit chybné údaje

Web stránka

Popis

Penzión TATRA INN sa nachádza priamo v centre mesta Čadca neďaleko lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača v Oščadnici. TATRA INN pozostáva z ubytovacej časti, reštaurácie, kaviarne a kongresovej sály s kapacitou 180 osôb. Historická budova z roku 1914 ponúka svojim hosťom pohodlie mestského ubytovania a športového vyžitia na okolí. Naším hosťom ponúkame štýlové a komfortné ubytovanie na ich obchodných cestách a dovolenkách.

Popis spoločnosti
TATRA INN ponúka dokonalé priestory na organizovanie konferencii, kongresov, svadieb, osláv, firemných večierkov a slávnostných podujatí. Banketová sála má kapacitu 180 miest pri kino sedení a 120 miest na servírovanú večeru. Sálu je možné zväčšiť o 60 miest prepojením s inou miestnosťou.
Štýlový interiér, pozorný servis, dokonalá organizácia a výborné jedlo dodá vašej akcii dokonalý punc a nezabudnuteľný zážitok. Ponúkame dokonalé priestory, ktoré dopĺňajú profesionálne služby a tak môže byť vaša akcia úspešná.
Náš profesionálny team Vám pomôže s plánovaním a organizáciou do najmenšieho detailu. Spojenie klasického prostredia a moderného vybavenia vytvára to správne miesto na schôdzky, jednania a konferencie.

Ekonomické informácie

IČO
36717851
IČ DPH
2022297695

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Hotel Tatra inn.!

Viete Hotel Tatra inn.? Potom podeľte svoj názor.